Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Kislányom nem akar enni! (? )

15 hónapos, és gondolom a meleg miatt, de már tegnap sem evett sokat, ma pedig csak a víz és a tápszer kell neki. Reggel evett 4 falat tojást. Nektek mennyire van étvágya ebben a melegben a többi nem kánikulás naphoz képest?

jún. 13. 13:39  Privát üzenet  

A válasz
9 hónaposan már 1 hete nem akar enni. Tápszert. Gyümölcsöt jobban eszi, de főzeléket is csinálok mindennap de azt nem eszi most, csak keveset.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 13. 14:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A másfél eves kislanyom kb.2 hete nem akar napkozben aludni. Miert? Mit tegyek, ez neki sem jó!
3 hónapos kislányom nem akar esténként aludni, nemtudom mit csináljak. Hogy lehet ezt megoldani?
Másfél hónapos kislanyom miert nem akar aludni nappal?
A kislányom anyatejes baba. Nem akar kakilni Reggel voltam az orvosnál laevolacot írt fel neki napi 2ml adtam neki aztán evett de vissza bukott neki aztán vártam egy kicsit adtam...
Most 6 hónapos a kislányom elkezdeném a hozzátáplálást de nem akar semmit megenni 2 bébikajával próbálkoztam már és 3-szor főztem is neki egyiket sem ette meg. Mit csináljak?
Nem akar a kiságyába aludni a 14 hónapos kislányom?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!