Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az lehet hogy a meleg miatt...

Az lehet hogy a meleg miatt nem akar enni annyira a babám?

Figyelt kérdés
8,5hónapos.most akartam neki gyümit adni de nem nagyon kelett neki.ezekben a melegekben sokszor megkínálom vízzel.lehet az a baj?
2019. jún. 11. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy melegben mi felnőttek sem eszünk annyit. Csak a folyadékra figyelj, a kaja masodlagos.
2019. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi.anyatejes a babám de azért ebben a melegben mégsem tehetem 10 pervenként cicire.ezért kínálom vízzel
2019. jún. 11. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem teheted! Neki az a víz is egyben. Az iszsz erről is szól, hogy nem zavarjuk össze cumival a babát, szükségtelen. Szóval ha bírod, nyugodtan legyen egész nap cicin, persze itt a te igényeidet is figyelni kell, ha besokallsz, akkor itasd vízzel is, ha elfogadja.
2019. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Hpgy ne tehetnéd gyakran mellre? Én a nagyot terhesen is fél óránként szoptattam nyáron, ha igényelte.
2019. jún. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, meleg van, ezért nem eszik, nincs ezzel baj, adj neki vizet, szoptatni meg szerintem nem kell 0-24-ben egy 8 hónapos gyereket, igyon vizet.
2019. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És hadd kérdezzem meg aki fél óránként mellre teszi a babát az pl hogy lép ki a lakásból hogy az ügyeit intézze,bevásároljon.....
2019. jún. 11. 13:38
 7/8 anonim ***** válasza:
A mell mindig kéznél van, rém praktikus.
2019. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
4. vagyok. Nem tudom, milyen ügyeket kell egész nap intézni. Bevásárlás havi 1 alkalom 2-3 óra, amúgy meg heti 1-2 alkalommal 10 perc, amíg a friss gyümit, zöldséget megveszem, ami nem terem a kertben. Posta 5 perc, séta közben elvannak vízzel. Amíg a kicsivel mentünk UH-ra, havi 1x kb másfél óra volt.
2019. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!