Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Az lehet hogy a meleg miatt nem akar enni annyira a babám?

8,5hónapos.most akartam neki gyümit adni de nem nagyon kelett neki.ezekben a melegekben sokszor megkínálom vízzel.lehet az a baj?

jún. 11. 11:01  Privát üzenet  

A válaszok
Nagy melegben mi felnőttek sem eszünk annyit. Csak a folyadékra figyelj, a kaja masodlagos.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jún. 11. 11:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem köszi.anyatejes a babám de azért ebben a melegben mégsem tehetem 10 pervenként cicire.ezért kínálom vízzel

# 2/8Időpont jún. 11. 11:18 Privát üzenet
Dehogynem teheted! Neki az a víz is egyben. Az iszsz erről is szól, hogy nem zavarjuk össze cumival a babát, szükségtelen. Szóval ha bírod, nyugodtan legyen egész nap cicin, persze itt a te igényeidet is figyelni kell, ha besokallsz, akkor itasd vízzel is, ha elfogadja.

# 3/8Időpont jún. 11. 11:45 Privát üzenet
Hpgy ne tehetnéd gyakran mellre? Én a nagyot terhesen is fél óránként szoptattam nyáron, ha igényelte.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont jún. 11. 12:11 Privát üzenet
Igen, meleg van, ezért nem eszik, nincs ezzel baj, adj neki vizet, szoptatni meg szerintem nem kell 0-24-ben egy 8 hónapos gyereket, igyon vizet.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jún. 11. 12:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És hadd kérdezzem meg aki fél óránként mellre teszi a babát az pl hogy lép ki a lakásból hogy az ügyeit intézze,bevásároljon.....

# 6/8Időpont jún. 11. 13:38 Privát üzenet
A mell mindig kéznél van, rém praktikus.

# 7/8Időpont jún. 11. 13:57 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
4. vagyok. Nem tudom, milyen ügyeket kell egész nap intézni. Bevásárlás havi 1 alkalom 2-3 óra, amúgy meg heti 1-2 alkalommal 10 perc, amíg a friss gyümit, zöldséget megveszem, ami nem terem a kertben. Posta 5 perc, séta közben elvannak vízzel. Amíg a kicsivel mentünk UH-ra, havi 1x kb másfél óra volt.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont jún. 11. 15:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
40+4 naposan méhszájvizsgálat? Csütörtökön lesz, se hideg se meleg frontra nem akar kibújni a kicsi. Mire számíthatok? Ilyen idősen valakinek sikerült beindítania a dokinak?
Nagy melegben nem akar kanalasat enni, baj ha cumisüvegből adom neki az ennivalót?
Van valakinek akinek nap kiütéses a babája? Nem engedem a napra, és kenem nap tejjel, Mit tehetek hogy el múljanak? Nem akarja el fogadni a tápszert, csak vizet akar inni? Másnál...
Mit csináljak? Mióta bejött a meleg, napközben nem akar aludni a babám. Most lesz 4 hónapos.2-szer fél órát alszik, ennyi. Persze nagyon nyűgös. Vasárnap kezdődött a fronttal,...
Alig akar inni a babam.9honapos. Igaz vizzel kinalom de eltolja a vizet. Meg cicizik es mar mast is eszik. De kene innia mert nagyon meleg van. Mit csinaljak vele?
1 éves fiamra keresek jó meleg -akár sielős-kesztyűt-létezik ilyen?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!