Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a babák látják a...

Szerintetek a babák látják a szellemeket? Az enyém születése óta nézi a plafont, beszél valakihez, mosolyog, gőgicsél (3 h. kora óta) Ne mondjátok, hogy a sima falra ill. az árnyékokra reagál így. Más babája is csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A testvérem gyereke aki lassan 2éves ő is olyan néha mintha szelemekel beszélne néha furcsálom de nem tudom hogy tényleg így van:S
2010. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
szerintem ezeket minden gyerek csinálja.ne haragudj, de szerintem túl sokat nézed a tv-t
2010. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
29%

persze,hogy látnak szellemeket. végülis a babák fejlettebbek mint egy felnőtt ember!


a másik fele ha tényleg lenne ilyen hogy hirtelen "szellemet" láthatnál, még én is kb össze sz.rnám, hugyoznám magam nem hogy egy kis baba... de biztosan mosolyogna rá..


jobbnál jobb kérdéseket tudtok feltenni komolyan mondom..

2010. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves kioktatásokat, pont ezt vártam. Nem egy tv előtt ülő, 4 osztályt végzett agytröszt vagyok. De azt hiszem sok dolog van, amit nem értünk, mégis létezik. És aki Istenben hisz? Valaki látta már???
2010. júl. 10. 17:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem látják.!

Az én kislányom aki 11 hónapos,sokszor van,hogy kaja közben az etetőszékéből néz valamit,majd mosolyog,és pápát int a kezével,és mondja is közben,hogy táátáá...

Szóval biztosan lát valamit! Nem hiszem hogy csak úgy egyszerűen hirtelen pápázna... Viszont..Általában az ajtó felé szokott ilyenkor nézni,úgyhogy lehet hogy eszébe jut,hogy mondjuk apa elment...vagy mondjuk ott van nekünk egy nagy tükör is,amire ügye azt mondják,hogy azon keresztül járkálnak a szellemek a túlvilágról...vagy mi...:)


Meg nem tudom,hogy láttad-e annó az rtl-en a fókuszban,hogy volt egy kislány,akinek a vállán ült egy csomó ideig egy szellem..legalábbis ha jól emlékszem ott...meg hogy a szobájában is egy csomó ideig ott "lakott" egy szellem gyerek...meg ilyenek...és amúgy is azt mondják,hogy a kicsik sokkal jobban fogékonyak még az ilyenek látására..azt hiszem olyan 3 év körülig...? De nem vagyok benne biztos..


Az biztos,hogy szellemek tuti,hogy vannak! Nálunk is járt nemrég éjjel egy... :( Kicsit para volt... :( Ha érdekel,akkor majd még mesélek a látogatásárol... :)

Szerintem addíg nincs baj,míg a kicsid nem ijed meg,és te sem érzed,hogy ártó szándékkal lenne ott,ha mondjuk látod a kicsin,hogy néz,meg magyaráz neki...!


Na de most megyek,mert mindjárt felkel a kislányom,és még gyorsan elkészítem neki a kajcsiját...:)

2010. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hallottam ilyet még régen egy műsorban, hogy állítólag a kicsik látják a szellemeket, ők még fogékonyak rá, de ezt a képességet kinövik. De azt hiszem ez csak feltételezés volt, tudományos alapja nincs szerintem.
2010. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Látják, 3 éves korukig van nyitva az úgynevezett 3. szemük. Kisfiam is szokott velük társalogni, integetni nekik. Ez is olyan dolog, hogy valaki hisz benne, valaki meg nem.
2010. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is hiszek benne, h látják... előző lakásunkban pár hónappal előtte halt meg az előző tulaj. a kicsim minden éjjel többször sírdogált, alig lehetett megnyugtatni, amikor kórházban volt hetekig ott végig aludt, mióta elköltöztünk, 3hónapja, egyszer sem fordult elő h sírdogáljon éjjel.
2010. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is látják.

De ha téged zavar, vagy tartasz tőlük, akkor tegyél a szobájába egy szentelt feszületet (kegytárgy boltban megveszed, a templomban megszentelteted), az távol tartja a szellemeket. Ez most halál komoly, nem vicc.

2010. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Szia! Igen, látják, érzékelik. A fogékonyabb felnőttek is. A mi kicsink is érzékeli és mi is. Ugyanolyan szellemi lények,mint Te meg én, csak nincs testük. És ez rossz nekik, mert nem tudnak így kommunikálni velünk, mivel szemmel nem látjuk őket. Gondolj csak bele, milyen rossz lenne, ha hirtelen senki nem venne észre Téged, hiába szólnál az emberekhez, nem látnának és nem válaszolnának semmire, amit mondasz. Azért is szeretnek a kisgyerekek körül lenni, mert ők azzal, hogy érzékelik őket és "kommunikálnak" velük, nyugtázzák a létüket, biztosítják őket arról, hogy ők ott vannak és léteznek. Az elején tele volt velük a lakás,amikor hazajöttünk a kórházból.Például volt olyan, hogy este nagyon el kezdett sírni a kisfiúnk, bármit csináltunk vele,csak sírt. Férjem felvette és sétálgatni kezdett vele a nappaliban és mondta, hogy keressem meg, hol van ez a lény. Én meg csak megálltam a szobában és néztem mindenfelé figyelmesen és figyeltem, hogy hová nézek a legtöbbet. Egyszercsak rájöttem, hogy a figyelmem folyton a légkondi irányába húz és megszólaltam, hogy "A légkondinál érzek valamit." Na, abban a szent pillanatban a kisfiúnk elhallgatott és elaludt. A nagyfiam meg kijött a szobájából és azt kérdezte, mi történt,mert olyan nagy nyugalom lett. Aztán férjem gondolatban kommunikálta a lénynek, hogy menjen el a legközelebbi kórházba és keressen magának egy testet. Onnantól érezhetően nyugi volt.

Később volt még egy-két látogatónk, az egyik ilyen ijesztgetős még rám is a frászt hozta. Éjjel a kisfiam rajtam aludt és egyszercsak ugyanabban a pillanatban, amikor ő felsírt, én arra riadtam, mintha valaki felemelte volna rólunk a takarót és benézett volna alá. Gyorsan felkeltem, szóltam a férjemnek, aztán ő elrendezte a dolgot. Ez már korábban is megtörtént, amikor a kisfiam még csak a pocimban volt. Szerencsére most már nincs ott ez a lény és sokkal nyugisabbak az éjszakák. Kisfiúnk a születése után sokáig ugyanazt a pontot nézegette a plafonon, mosolygott rá, gagyogott hozzá, azzal nem is kezdtünk semmit, mert nem váltott ki belőle rossz érzést. Csak ezeket az ijesztgetős, zaklatókat küldtük el, hogy keressenek maguknak új testet és ne piszkálják a mi kicsinket.Mert hát nagyon vonzó tud lenni egy ilyen szép kis újszülött test egy ilyen kóbor szellem számára.Amikor meg egyszer külföldön babysitter voltam, a szomszédban meghalt egy részeges pasi és az zaklatta a kisbabát éjjelente. Szóval, ez a jelenség teljesen normális, nem valami misztikus dolog. És félni sem kell tőle, mert nem tudnak még a rosszabb szándékúak sem ártani, sőt, inkább ők félnek, hiszen még arra sem képesek, hogy szerezzenek maguknak egy új testet. Számomra ez teljesen egyértelmű,megtapasztalt jelenség.

2010. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!