Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyszerűen a frász kerülget,...

Egyszerűen a frász kerülget, tényleg látják a babák a szellemeket?

Figyelt kérdés
Esténként a semmibe mosolyog a babám altatáskor, ma meg a kezét is nyújtotta arra, mint amikor más kezébe akar menni. A hideg futkosott a hátamon. Sokkal később ér haza a párom, majdnem féltem itthon lenni kettesben a babámmal. Ti jártatok már így? 7,5 hós egyébként a babánk.
2010. szept. 17. 00:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nálunk az volt, hogy az ágytámlának dőlve szoptattam és büfiztetésnél mindig az ágy mögötti falat nézte és legtöbbször mosolygott. A kezét talán csak egyszer-kétszer nyújtotta, de csak az egyiket, és talán ő még akkor kisebb volt.

Mondjuk engem is a frász kerülgetett. De próbáltam elhessegetni a gondolatot....

2010. szept. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon hiszek az ilyesmiben, szerintem más (nekünk érdektelen dolog) kötheti le ilyenkor a picik figyelmét. De ha esetleg mégis látnak valamit amit mi nem akkor sincs mitől félned, egészen biztosan nem fogja bántani a babát, pláne hogy a babád mosolygott, tehát nem ijedt meg.:)
2010. szept. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mikor "kisebb" volt, sokszor volt nálunk is ilyen, én hiszek is ezekben, a sírás tud kerülgetni. Már egy ideje nem csinálta, de ma!! Felemeltem a kiságyból, a vállamra tettem, szemben volt az ajtóval a gyerkőc. Olyan fejet vágott, mintha látott volna valakit (mikor az apja megjön is úgy felfigyel), még én is hirtelen, megijedve megfordultam, hogy ki van ott, mikor nem hallottam, hogy nyílik a bejárati ajtó. És sehol senki! 8 hónapos múlt.
2010. szept. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%
nincsenek szellemek, ennélfogva nem is láthat olyant.
2010. szept. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Akkor mit láthat? Mire mosolyog minden este az ajtó felé és a mellette lévő sarokba?
2010. szept. 17. 01:04
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
szerintem semmit, egy babának a sarok maga, és az ajtó épp elég érdekesek lehetnek. egyébként is miért mosolyogna egy vadidegen halottra, hacsak nem direkt bohócruhában van, hogy szórakoztassa?
2010. szept. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A legenda szerint, ebben a korban még aktív a harmadik szem.


Ez egészen addig tart amíg öntudatra nem ébrednek.

2010. szept. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Egyébként az egydollároson levő "all seeing eye" szimbólum (piramis tetején a mindent látó szem) is a harmadik szemet szimbolizálja.


Hogy a harmadik szem mítosza istentől, vagy a sátántól ered e azt senki sem tudja..

2010. szept. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
szerintem látják!!! az én babám 3 hónapos és ő is nevetgél a csupasz falra=) de van h az egyik percben még mosolyog a másikban meg toka szakadtából üvölt különösebb ok nélkül.... aztán megint vigyorog! dunsztom sincsen, de ha vmi "lény" bántani akarná őt akk már megette volna! de nem történt semmi olyan amitől baja esett volna! úh sztem nincsen mitől félned/félnünk!!!
2010. szept. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Sziasztok! Érdekes dolgokat írtok. Nekem is pont ilyeneket csinált a kisfiam, amikor pici baba volt. Akkor az egyik reggeli műsorban szerepelt egy hölgy, és arról beszélt, hogy ezoterikusok szerint, minden babának van egy védőangyalkája, és azt hiszem, talán azt mondta, hogy 1 éves korukig látják őket. Ők tulajdonképpen szellemek, csak barátságos külsőt öltenek, hogy a Picúrok ne ijedjenek meg tőlük. Szerintem, aranyos magyarázat :-) Valaki hisz benne, mások pedig nem... Néha ránézek a fiamra, és már én sem vagyok annyira szkeptikus a témával kapcsolatban, talán ezért is néztem végig a műsort :-) Mindenkinek nagyon jó egészséget kívánok!
2010. szept. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!