Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztek benne hogy a babák...

Hisztek benne hogy a babák látnak szellemeket?

Figyelt kérdés
Valami tapasztalat?
2010. febr. 27. 20:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

Igen.

De nem csak a babák, hanem a kisgyermekek is.

2010. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
14%
Honnan veszed ezt a hülyeséget? Még a felnőttek sem látnak szellemeket,csak beképzelik maguknak.A babák érzékelik a körülöttük levő dolgokat,embereket,tárgyakat és rácsodálkoznak.Idő kell mire képesek fel is ismerni azokat.
2010. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Egyik nap volt szó róla a tvben de lemaradtam.Csak mert nekem nagyon fura hogy akár hányszor etetem a babám az etetőszékben ülve mindig néz a hátam mögé és nevet!Néha hátra nézek mert azt hiszem ott van valaki!! 7hós a babám
2010. febr. 27. 21:01
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Eleinte én sem hittem, de lehet benne valami.

Lányom 6-7 hónapos lehetett amikor apóst látva éktelen visításba kezdett, pár nap múlva mondták el,hogy nagyon nagy beteg .Azóta is fél, ha megyünk,vagyis csak mennénk,mert nem tudom bevinni, egyszerűen, szinte elájul.Pedig már 2,5éves, de megmaradhatott benne valami.

Ha nem is szellemeket, de valamit biztosan jobban látnak, érzékelnek mint mi.Szerintem akkor is érezhette,hogy baj van....

2010. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én se hittem. Aztán a babám elkezdett a hátam mögé vigyorogni, örülni, és integetni, hogy gyere ide. Kellett két nap, hogy rájöjjek, a hűtőmágneseknek szól, amik látszottak onnan. Aztán elkezdett a pelenkázón fekve felfelé nevetni meg nézni. Gondoltam megint lát valamit, ami tök hétköznapi. Aztán egyszer csak megijedt és félrerántotta a kis arcát oldalra, mint amikor valamit az arcod felé dobnak, és te megijedsz és félrerántod. Úgyhogy most megint elbizonytalanodtam.
2010. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Én hiszek benne és nagyon érdekesek ezek a dolgok!
2010. febr. 27. 21:12
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

En hiszek benne mert nekem volt ilyen kisgyerekkent!

Tobb ilyen volt de, hogy konkretumot mondjak, lattam a nagyapamat. Masnap teljes leirast adtam rola!

Azt tudni kell, hogy en 1980-ban szulettem, a papa, meg 1972-ben halt meg es egyetlen egy foto nem mardt utana .

2010. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen látnak. A kisgyerekek is. Egyik ismerősünk kisgyermeke egy bordó ruhás nőt látott állandóan a lakásban. Nem tudták mire vélni. Nem igazán hittek a szellemekben. Később kiderült, hogy ahol laknak öngyilkos lett az egyik előző lakó...egy idősebb nő. Azért ez mindenképpen érdekes, mégha a kétkedőket nem is győzi meg.
2010. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nagyon hittem. De egyik éjszaka, az amúgy jól alvó lányom (16 hónapos) éjjel 1-kor felébredt zokogva. Átvittük magunkhoz, de ott sem nyugodott meg, hanem kétségbeesetten sírt, szinte üvöltött és mutogatott a szekrény felé. Amikor kicsit megnyugodott, megint odanézett és újra kezdte a sírást és mutogatást. Akkor gondoltam magamban, hogy lehet, h tényleg létezik? Másnap reggel a keresztanyja (aki szintén virrasztott velünk egy darabig) megemlítette, h nem lehet, h szellemet látott (pedig ő sem hisz ebben)? Az volt a durva, hogy éjjel nem hoztuk ezt szóba és mégis egyre gondoltunk... egyszerűen teljesen olyan volt, mintha látott volna vmit/vkit a szekrénynél és félt volna tőle...
2010. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem semmi főleg a nagypapás! A hideg is futkos rajtam...olyan fura ez.
2010. febr. 27. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!