Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetéssel kapcsolatban...

Fürdetéssel kapcsolatban kérdeznék? 3 hetes a kisfiam.

Figyelt kérdés
3 hetes a kisfiam, igazi haspók. 7 óra körül próbálom furdetni minden nap. Felkelteni nem szeretném, megvárom míg felkel. Az a baj, hogy ahogy felkel egyből éhes, sír... Ha megetetem fürdés előtt, akkor kibukja a tejet, ha viszont megvárom az evéssel a fürdés végét, akkor az a fél óra orditassal telik. Ti hogy csináljátok?
2019. júl. 11. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is ez volt, megetettem előtte, jól megbüfiztettem, aztán fürdés végén is etettem ha kért. Általában kért. Igykeztem nem nyomkodni a pocakját. Olyan sok idő a fürdés, nem akartam hogy végigsírja így meg élvezte. Aztán idővel nem bukott már annyit, sőt egyáltalán.
2019. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyit alszik fürdés /evés előtt? Pl ha egy kicsit korabbra 6ra tennéd a fürdést utána ha felkel akkor csak az evés maradna?
2019. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Korgo hassal nem lehet semmit sem csinalni egy babaval . Etesd meg es bufisztesd meg jol , hatha nem bukik .
2019. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hamarabb, vagy később fürdetném. Mondjuk később, ha előtte alszik. Éhesen ne fürdesd szerintem se.
2019. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk számomra a a kézenfekvő megoldás az lenne ha 8-kor fürdetnéd. 7-kor hami, egy órával később meg már nem hiszem hogy bukik.
2019. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljes el egy kis idő az evés és fürdés között. Ha evés után jól megbüfizeted, egy fél órán belül viheted fürdeni. Nem történik semmi, ha fél nyolckor fürdik. Mi úgy csináljuk, hogy hét és nyolc között, ahogy éppen aznap sikerül. Rugalmasnak kell lenni. De etess mindenképpen előtte, üres gyomorral csak sírás van. Hat hetes a lányom, mi is vegigsakkoztuk ezt :)
2019. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor eszünk fürdés előtt 😊
2019. júl. 12. 02:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!