Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszer után hogyan mossátok...

A tápszer után hogyan mossátok ki a 200 ml-es (nagyobb) cumisüveget? És mivel?

Figyelt kérdés
A babám bőrét kiütötte a mosogatószer, azóta szódabikarbonát használok, de nem lesz utána teljesen tiszta az üveg. Mosogatógépünk nincs.
2010. júl. 10. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
mosogatógépbe nem is szabad betenni a cumisüveget! Nekem van, erre mégsem használom. Én Purral mosogatok, a szivacsra teszek pár cseppet, azt beledugom az üvegbe és egy villával a szivacsot szépen körbetörlöm az üveg belső falán. Az üvegmosót utáltam mindíg is.
2010. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Üvegmosóval.
2010. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
üvegmosóval csak forróvízzel.
2010. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
üvegmosó és frosh
2010. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
üvegmosó+mosogatószer és én bizony a gépbe is sokszor bedobom. még soha nem volt gond, nem is tudom miért ne lehetne a gépbe tenni?
2010. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hosszú nyelű,szivacsos végű űvegmosó kefe és forró víz
2010. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. Úgy tudom, azért nem illik betenni a mosogatógépbe, mert sokszor nem egyenletesen oszlik el a mosogatószer, nem jól olvad el a tabletta, más a tabi összetétele, mint a rendes kézi mosogatószeré, stb., aztán lepedékes marad a cumisüveg. Meg mégiscsak vízsugár mosogat, nem kéz, ha véletlenül nem pont jó helyre teszed az üveget, lehet, hogy nem is kap annyi spriccet, mint amennyire szüksége volna. Szerintem.
2010. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!