Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikortól maradt el...

Kinek mikortól maradt el hosszabb ideig a babája egyedül?

Figyelt kérdés
Vagy ha csak a közelében volt valamelyik szülő!?
2019. júl. 16. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor megtanult forogni.
2019. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyik olyan egy évesen már jól eljátszott egyedül. A másik meg mióta megtanult olvasni :D
2019. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiam mindig is elvolt egyedül. 1-2 éves korában is simán megfőztem mellette, amíg játszott a szobájában.

Most 6 éves, eljátszik a többi gyerekkel ha találkoznak, de egyedül is szeret lenni. Csak az autói, meg ő.


SZerencsém van vele.

2019. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól eljátszogat, dumálgat magában ha látja, hogy a közelében vagyok. Pl.a konyhában leteszem a haptapira néhány csörgővel, a háttérben dallamos babazene szól, vagy a bogyó és babóca(nem nézi, hallgatja) közben mindig mondom neki épp mit csinálok. Így mindent meg tudok csinálni itthon, főzni stb..holnap lesz 5 hónapos, már forog tekereg összevissza, tök jól leköti a környezete🙂 mikor kisebb volt akkor meg a forgó, világító lámpára lazult akár 1 órán át is😅 próbáltam nem hozzászoktatni ahhoz, hogy csak kézben legyen jó neki. A hordozót nem is szereti mert nem tud annyit mozogni.
2019. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!