Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hósom egyedűl még nem űl. A...

8 hósom egyedűl még nem űl. A babakocsit azért hosszabb-rövidebb időre tehetem ülő pozícióba? Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ennyi idős.egy honappal ezelött már megtámasztva ült rövidebb ideig hagytam csak.most már ha leteszem ülve akkor ugy marad de magától nem tud még felülni.A babakocsiban szoktam ültetni de nem sokáig elvileg az nem tesz jót nekik.
2010. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tedd! 8 hós babát hogy akarnál már fektetni? Az enyém 7 hós múlt még nem ül egyedül,de már 5 hós kora óta félig ülő pozícióba ül a babakocsiba.
2010. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

5,5 hós kisfiam már csak a sportrészében marad meg a babakocsinak. A mózest kb. 7 hetes koráig használtuk, utána üvöltött benne, nem akart feküdni. Most meg már a bébihordóban nem akar megmaradni.

Én is úgy megyek vele sétálni, hogy megdöntöm a háttámláját, ha elalszik, akkor meg majdnem vízszintesbe lerakom. 8 hós babát már pláne nyugodtan lehet így vinni. (B)

2010. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugy erted, hogy nem ul, hogy nem tud meg felulni, vagy ha felulteted ul mar? Az enyem 6.5 honapos, nagyon pici kora ota csak ulni akar, mi is a sportos reszet hasznaljuk a babakocsinak, mondjuk o nagyon eros baba, az orvos alig birta kivizsgalni a csipojet ugy befeszitett!

Szerintem nyugodtan ultetheted megtamasztva, ilyen idos korban ez mar nem art a gerincnek, foleg ha eros baba. Ha megunja az ulest, ugyis elkezd nyoszorogni es akkor tedd at fekvo pozicioba, en igy csinalom.

2010. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Félig ülöbe tettem ilyen idösen.
2010. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!