Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen emlékezetes/vicces...

Milyen emlékezetes/vicces pelenkán kívüli pisilései voltak már a babátoknak?

Figyelt kérdés

2019. júl. 17. 20:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%

Ortopédiáról csípőröntgenre küldtek minket. Abban a pillanatban, ahogy kibontottam a gyereket a pelusból, hihetetlen mennyiségű pisit eresztett el a rtg alatti vizsgáló ágyra.


Általában kisgyerekeknél előforduló dolog, hogy nyáron vízparton nem tudják, hogy akkor most hogy pisiljenek. Mondja neki az ember, hogy menjenek csak bele a vízbe, és hajrá! felhígul, elviszi a sodrás, nem gáz...


Aztán jönnek a variációk.

-Bokáig beleáll, letolja a strandolók között a fürdőgatyát és elereszti.

-Bokáig beleáll, nem nyúl a fürdőgatyához, csurog végig a lábán majd elégedetten (és hangosan) közli, hogy pisiltem.

-Bemegy derékig, de látványosan letolja a gatyát/bugyit és harsogva kiabálja, hogy "anya, pisilek"

Aztán idővel megértik... :)

2019. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A síró (ordító) kisfiamról bontottam a pelust. Láttam, hogy baj lesz, de mire feleszméltem, késő volt, szembe pisilte magát (többek közt). Annyira meglepődött, hogy csend lett és persze rázta a kis fejét :)
2019. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!