Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt vmi emlekezetes vicces...

Volt vmi emlekezetes vicces beszolasa kisgyermekednek?

Figyelt kérdés

Fiam 3 eves. Sajnos meg nem beszel..3 nyelvu lesz igy kicsit lassabban haladunk. De ma konkretan ma megjegyezte hogy jo s.ggem van:) fogalmam sincs honnan szedte..soha nem beszeltunk igy elotte hogy de jo s.gge van vkinek. Gyerekcsatornan nem hiszem hogy ilyet hallana.

de besz.rtam a rohogestol reggel.. keszulodok erre oda jon megnez es aztmondja:" hmmm anya popo jo jo" es megsimogatott majd ott hagyott.. annyira edes volt mintha ez a vilag legtermeszetesebb dolga lenne hogy o ezt mondja nekem:-))


2014. márc. 10. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyeneket szokott mondani hogy " De jó csaj", "Ott egy jó csaj."


De amin szombat este óta röhögök a megdöbbenés mellet az a "majd csinálsz másikat!"

Story:

5 éves, és van egy kis barátnője.Már több mint egy éve tart a nagy szerelem.Szombaton a kislánynál voltunk, és nem akart hazajönni a fiam.Csak azt hangoztatta hogy ő oda költözik, örökre ott marad mert az ő barátnője olyan szép.

Mondta az apja hogy de ha elköltözik akkor nekünk nem lesz itt kisfiunk és az milyen rossz lenne nekünk.Erre halál természetességgel közölte az apjával hogy majd csinálsz másikat.


Fogalmam sincs honnan szedte, sose beszéltünk arról hogy hogy lesz a baba, csak annyit hogy ő az én hasamba volt.


A másik a nagy szerelem kezdetekor állandóan arról beszélt hogy majd ő feleségül veszi a kislányt és akkor majd ő apa lesz, és lesz kocsija stb. Kérdeztük hogy honnan lesz majd pénze a kocsira, meg hát eltartani a családot.Erre frappánsan közölte hogy majd apa ad. :)


Tegnap este beszélgettünk hogy kit szeret az oviba, meg miért szereti jobban az egyik óvónénit.Erre közölte:

Anya én azért szeretem az Anna nénit mert ha meglátom dobog a szívem. :) Gondolom arra gondolt hogy kicsi hevesebben ver, mert láthatóan boldogabb akkor amikor ez az óvónéni van bent.

2014. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a múlt hét végén tekeredtem be a fiamtól. Vittünk kis saját készítésű virágot a dédiknek és a mamáknak. Előtte treníroztam, hogyan kell átadni.

-Kicsim, mit kell mondani, ha átadod a virágot mamának?

-Boldog asszonyság napot mama!


Rendszeres válasz, ha a miértre azt mondom: nem tudom: Anya te már felnőtt vagy, kijártad a bölcsit, az ovit, az ikoszáját (iskolát), neked ezt tudnod kell! A felnőttek mindent tudnak!

2014. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ket es fel evesemnek csak az van. Folyton szovegel es kerdezget. Multkor megkerdezte hogy hogy kerult teso a pocakomba. De a legjobb az volt mikor betetet csereltem es valahogy bejutott a furdobe. Otodik nap csak barnazas. Fiam tok komolyan megkerdezte anya te be...sztál? Azt hittem kifekszem.
2014. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem kisfiam abszolút félénk, nem agresszív tipus, sőt, nagyon nem az, és nem is szokott ilyen jellegű meséket nézni. EGyik nap valamiért nagyon haragudott rám, de nem emlékszem már a szitura, hogy miért, gondolom valamit nem engedtem meg neki, erre közölte,hogy:

Anya! Felrobbantalak és összeraklak újra!

Aztán persze jót nevetett- nekem meg először kicsit morbid volt...

De mivel három fiunk van, sokszor hallom azt is, hogy Anya neked, hol a kukid? :)

De tényleg minden napra van valami aranyos beszólásuk.

2014. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam majdnem két éves, nemrég voltunk nagyinál. Sógornőm és a barátja indulóban voltak, mama adott a fiúnak egy tálca sütit. Kisfiam nekiállt ugrálni a fiú körül, hogy "Torta, torta!!!". Hiába mondtuk neki, hogy bőven van még, ő is mindjárt kap. Elköszöntünk, erre a kisfiam csalódottan integet "Pá-pá torta" :)
2014. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jajj annyira edesek!:-) ez a gyermeki oszinteseg..amit gondolnak ki is mondjak..

ez az anya te besz...tal nagyon komoly lehetett.

ma a supermarketbe osszeismerkedtunk egy magyar apaval aki szinten 3 ev koruli kis lanyaval volt..megkerdezte a fiamtol hogy hivjak..haat a valasz az volt hogy anyanak nincs kukija:-) fontos informacio volt ez..nem tudom miert erezte szukseget megosztani egy vadidegennel..es raadasul olyan csalodottan mondta:-)) en gyorsan bemutattam a fiamat aztan zavartan haladtam tovabb a sorok kozott.

koszonom a valaszokat! Es varom a tovabbiakat!!

2014. márc. 13. 23:17
 7/7 anonim ***** válasza:

nagyon jók! :)

nekem is rengeteg van, külön füzetbe gyűjtöm a legemlékezetesebb beszólásaikat (már 5,5 a nagyobb is)

pl

18 hósan nézegeti a csecsemő öccsét, közben mormog... - Iszik. Tejet iszik Botond... hm... tejet iszik Botika... BOCIKA!

és néz rám vigyorogva, a saját poénjától büszkén XD


2,5 évesen: Szomszéd néni kérdi tőle. - Mi ez a szép játék a kezedben, Annácska?

Mire ő ránéz a nénire, kb mint egy félkegyelműre, és lesajnálóan közli: - Hát, gondolom, hogy egy póni...

és másnap a bölcsi öltözőjében:

- Mi van a kezedben Májton? Egy tank?

- Igen, nézd, szupererős!Dzsúúú.. (és lődöz vele körbe körbe)

- Nem, dehogy. Ez Söjmen tank, látod, ott a fehéj amejikai csillag is az oldalán. Na de a Tigjis, az már szupejejős tank volt!

Én meg legyintek az elképedt anyukának, hogy hát a férjem hobbija a történelem....


Szintén két és fél évesen:

Viháncolunk egyik reggel az ágyban ébredés után. - Anya, én olyan huncut vagyok, pedig még a szememet is alig nyitottam ki!

Ugyanezen a napon, autózunk át a városon, egy helyütt láthatósági mellényes rendőr irányítja a forgalmat. Nehézkesen tötyögünk, egyszer csak a lány beszól hátulról: - Ez a zöldjuhás is minek integet ott, ahelyett, hogy féljeállna!


Nyáron a fagyispultnál rendel: - Én egy gombóc epjeset kéjek, az öcsikémnek egy tölcséjt csak úgy külön, tetszik tudni, ő még nem tud nyalni. De biztos hogy tud, csak nem szabad neki fagyizni. Szóval legyen elég neki a tölcséj. Igen. Szóval akkoj még anya, te minek öjülnél? Kéjek neked egy vaníliásat, légyszíves néni egy szép vaníliásat is ... és akkoj apának... tessék mondani, kolbászos van?


Durcás-szomorú képpel mászkál a lakásban fel-alá. kérdem tőle, mi baja? - Azéjt vagyok szomojú, mejt nem segítettem neked! - Miben nem segítettél, kincsem? Az előbb teregetni? - Hát labdáznod, anya!

és már szalad vigyorogva, hozza is a labdáját...


Nagyjából 3 évesen. Boltból baktattunk hazafelé a rekkenő délutánban, eredményes piaci dinnyevadász után. A kicsi a kocsiban, lánykám nézi-nézi a kis kókuszpihés kobakot, aztán megszólal somolyogva: -Anya, mutassak egy februári dinnyét? és rábök a tesója fejére, aki februári születésű...


3,5 évesen: - Boti, ne vedd a szádba a lego-t! Már nagy vagy, tudhatnád ! Régen sok hülyeséget csináltál, azt biztos nem tőlem tanultad, de mostmár legyen eszed, köpd ki... a plüssmacit se rágd meg, add ide! És ne morogj! Mi vagy te, kiskutya?! ANYAAA! Botika megharapott! Szájkosarat hoz a mikulás neked, nem is virgácsot!

2014. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!