Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekted meddig evett éjszaka...

Nekted meddig evett éjszaka is a babátok? Mikor hagyta el vagy hogy szokattátok le erről?

Figyelt kérdés

10 hónapos a babám, 1 hónapja tápszeres, addig anyatejes volt.

Éjszaka kel még mindig minimum 2x enni, tegnap este pl 3x evett tápszert :( szerintem már nem kellene neki, nem éhes csak gondolom megszokta.

Nem alszik addig vissza mig meg nem kapja a kaját, csak sir, nyöszörög. Próbáltam vizet adni, teát.. rájött hogy nem kaja és orditott..

cumizik is, alapból cumival alszik


Mit csináljak? Elfogja magától hagyni?



2018. márc. 22. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

15 honaposan az anyatejesem.

2 evesen meg ketszer kelt a tapszeresem.

2018. márc. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
2 hónapos korukra leszoktattam az éjszakai evésekről. Csak teát kapott. Ha felébredt nem vettem ki az ágyából és nem is gyújtottam villanyt. 1-2 éjjel még sírtak, de azután már végig aludták az éjszakát.
2018. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
2 eves anyatejes, volt mar, hogy tobb honapig ataludta az ejszakat, most megint ebred egy ideje. Az, hogy mennyit, az sok mindentol fugg, fogzas, szeparacios szorongas, hozzataplalas, mozgas- es beszedfejlodes. Szoval nalunk nem az ehseg miatt ebredt, csak szopizva aludt vissza.
2018. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

2 hónapos koráig evett a lányom éjszaka, utána átaludta. Amikor újra kelni kezdett 5 hónapos korától, már nem az éhség volt az ok.

4 hónapos koráig kizárólag anyatejes volt, utána vegyes.

2018. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő igény szerint szopott, az egyik 15 hós koráig és 3 hósan aludta át az éjszakát, a másik 26 hós koráig és most 4 évesen is kel még egyszer.
2018. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tápszeres fiam 8 hetesen hagyta el az èjjeli evèst(addig is csak egyszer egyszer evett). Egyszerűen nem kelt már fel èjszaka, nem tettünk èrte semmit.
2018. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Születésétől kezdve csak 1x kelt, 6 hetes kora óta alszik este 8-tól hajnal 7-ig egyhuzamban. Igény szerint szopizik, nem tettünk semmit azért, hogy átaludja az éjszakát. 😊
2018. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem szoktad ilyenkor mellre tenni, hátha az megnyugtatja? Bocsi, lehet hülyeség, nekem csak anyatejes a babám, nincs tapasztalatom a tápszerrel. Csak emlékszem, hogy anno, amikor a barátnőm kisfia is tápszeres lett, akkor még igényelte a szopizást, pedig nem jött már belőle tej. Akkor úgy emlékszem 5-6 hónapos volt.
2018. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:) ugy látom ez változó.

Bár 1-es válaszolón kicsit lesokkoltam 😀 2 éves 2x kel enni? Jézusom.. na mindegy, felkötöm a gatyát 🤭

Sírni egyértelműen nem hagyom :)

2018. márc. 22. 12:11
 10/14 anonim ***** válasza:
25%

Az én válaszom sokaknak nem fog tetszeni, de nálunk 2 hónapos kortól 22:00-06:00-ig aludt a fiam. Ő is cumizott.


Mi kezdetektől fogva ha éjjel felsírt, kivettük, magunkra fektettük, oda adtuk neki a cumit és vissza is aludt. Épp ezért nem kapott éjjel enni és valószínű emiatt nem is kért. Ha felébredt, sokkal inkább egy rossz álom vagy a fog fájdalom miatt tette.


Biztosan a babád is el fogja majd hagyni az éjjeli kelést. Elvégre egyre nagyobb és nagyobb lesz. :) Nálunk 1 éves kor körül jött el az az idő, amikor abszolút nem is kelt már fel semmi miatt.

Amúgy milyen a szobája? Nálunk akkor voltak több kelések, amikor valami miatt éjjel világosabb volt nála mint szokott.

2018. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!