Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem magas hústartalmú...

Vettem magas hústartalmú virslit 11 hónapos kislányomnak, de most nézem hogy füstölt. Ez baj? Akkor nem adhatok neki?

Figyelt kérdés
2019. júl. 23. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Én nem adnék füstölt húst egy csecsemőnek.
2019. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Virslit se.
2019. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

már elnézést de egy 11 hónapos neked hol csecsemő???

1 éves gyerek majdnem.. a füstölés eleve tartósítást jelent, én simán adnék belőle neki nem kell ennyire túllihegni mindent gondolom nem tonnaszámra kapná a kislány.

2019. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Egy 11 hónapos gyerek mindenhol csecsemő.
2019. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
11 hos volt a fiam, mikor kikapta a kolbászt a tanyéromból, megette és meg él 6 éves és nincs allergiája. En siman adnék egy 11 hosnak belőle. Kicsit túl van aggódva ez a HT manapság.
2019. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Régen egy éves kortól (ami a gyengébbek kedvéért 12 hónapos csecsemő, csak egy hónappal idősebb mint a jelen írásban szereplő 11 hónapos csecsemő) már MINDENT adtak a gyerekeknek. Még sem volt annyi allergiás gyerek mint amennyi mostanában van. Igen, nagyon túl van aggódva ez a hozzátáplálás mostanság. Én egyébként 10 hónapos megkóstoltattam a virslit a fiammal, semmi baja nem lett tőle.
2019. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet


A füstölt árukat amiatt nem

Lehet mert azok nem hőkezelte( kolbász, szalonna, sonka)


Ételbe főzve ehetne, ha úgy alakul, bár az én 13 hósom sem szeret ennyire ízeset enni.



Hozzáteszem, hogy nem azereti a bőrét a virslinek, lehúz, pedig simán minden darabosat megeszik


Sajtról ha füstölt leesziba szélét

2019. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Pont a sok allergia miatt óvatosak ma a hozzátáplálással.

A virslibe a patkánytól kezdve minden van, én a legjobb virslit is bűntudattal adom a kutyámnak (kutyaiskolai jutalomfalatnak csak), a csecsemő gyerekemnek biztos nem adnék (2-es voltam).

De itt az ilyen korúakat Sió gyümölcslével meg pörköltszósszal is etetik. Nyugodtan, de én nem tenném.

2019. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Pont a sok allergia miatt óvatosak ma a hozzátáplálással."


Pont a túlzott óvatosság miatt van ennyi allergiás gyerek, ami miatt a friss anyukák óvatoskodnak. Nem azt mondom, hogy csülköspacallal kell etetni egy 11 hóst, de ebben a korban mát kb majdnem mindent ehet, amit a család többi tagja.

2019. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8


Ne riogasd már a népet


Dolgoztam vágóhídon és húsfeldolgozóban is.


Nem mindenhol csesznek a higiéniára.


Nyilván nem a 300 Ft-os virslit és felvágottat kell megvenni.



Ahol üzemben jártam, onnan nyugodt szívvel eszem, és etwtem a 13 hónapos gyerekemet..

2019. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!