Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kislanyomnak magas lazzal...

Kislanyomnak magas lazzal jaro mandulagyuszija van. Masnak is van most ilyen betegsege?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam már túl van rajta, múlt hét szombaton éjjel kezdődött neki.

Viszont nem messze tőlünk lakik egy 7 éves kisfiú, ő vasárnap este annyira belázasodott, hogy mire kiért a doki eszméletlen volt. Ma már láttam az udvaron sétálgatni, úgyhogy túl van a nehezén.

2014. ápr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En azert vagyok kiakadva, mert a lanyom sosem lazasodik be, most meg 39 ala alig lehetett lehuzatni, semmi nem hasznalt
2014. ápr. 13. 08:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár héttel ezelőtt volt a lányomnál. Minden előjel nélkül belázasodott, nagyon. Fél éjszaka ültem mellette, nem mertem aludni, mert annyira szenvedett, volt hűtőfürdő, kúp, ahogy lehetett lázcsillapító szirup, minden. Másnap délelőtt orvos: mandulagyulladás. 1 nap múlva már hőemelkedése se volt.

Jobbulást.

2014. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előrebocsátva azt, hogy minden gyerek más és más, apaként és többszörös nagybácsiként nekem az a tapasztalatom, hogy van egy jó másfél nap, ami maga a pokol, két éjszaka nem alvással, aztán enyhül minden, és a negyedik napra már el is rúgta kívülről.


Mivel az előző naphoz képest nem vészes, így a gyerek hajlamos azt hinni, minden rendben, és ilyenkor szokott csúnyán visszaesni.

2014. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!