Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baleset történt tegnap este...

Baleset történt tegnap este sex közben.5napja múlt el a mensim és még szoptatom 1éves lányomat. Mekkora esély van arra hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

72tablettától félek a hormonok miatt /még nem akarom abba hagyni a szoptatást/Ezért nem tudom hogy be vegyem e.

Valószínűleg nem sok mehetett be de azért több a semminél.

SOS válaszoljatok légyszi


2010. júl. 11. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem szoptatás alatt lett terhes, nem szerettek volna most több babát, hiszen a 2. gyereke most született meg nemrég, de becsúszott nekik is Most van egy 7 éves kislánya, 11 hós lesz a kisfiú mikor megszületik a 3.kislány. Nem lesz egyszerű már most sem az. Szerintem mindenképpen kérdezz rá a gyógyszerre, ha nem akarjátok a babát. Sajnos nem egy sztorit hallottam, aki szoptatás alatt lett terhes.
2010. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakorvost kéne erről megkérdeznek, nem anonim embereket. Mert ha én azt mondanám, hoyg vedd be nyugodtan, aztán nagy bajod lesz, mit csinálsz? ... Orvost kérdezz, holnap is bőven benne leszel a 72 órában még vagy ha megvan a nőgyógyászod magántelefonszáma, hívd fel.
2010. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Nekem sajnos 2 hónapja volt hogy mensi közben rendszeres szopi mellett megszakítással jött össze a 3.kicsi.Sajnos el kellett tőle búcsúznunk,mert egyszerűen nem tudtuk volna bevállalni.Se anyagiag,se úgy hogy segítségem senki nics,meg másfeles lakásban elég rossz lett volna bezsúfolni őket. A mai napig bánom,átgondolom,sírok,magamat okolom,és nem bocsájtom meg,de ez volt a legjobb döntés sajna,ebben a rohadt gazdasági helyzetben,
2010. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
nem a gazdasági helyzetet kellene okolni, hanem védekezni kellene.Létezik gumi óvszer,spirál,szoptatás alatt is szedhető fogamzásgátló.A megszakítás nem biztonságos
2010. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

a 18:46-os egy barom

dokidat hivd fel, biztos tud valamit speciális helyzetre is

2010. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy terhes leszel, mensi befejezte után 12-16 nap amikor peteérés van ha rendszeres a ciklusod. Szerintem nem leszel terhes.
2010. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem barom,csak őszinte és meggondolt.
2010. júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

20:1-es ez pont nem így van!!! Ha így lenne,akkor én sem jártam volna úgy hogy mensi utolsó napján teherbe esek szopi közben!! Pedig mikor a 2 gyerkőcöt terveztük,mind a kettő 1,5 év peteérés figyelés,ovulációsós tesztelés után sikerült. Pedig akkor nekem mindig 14-17. napon volt peteérés! Most meg a 4.5.napon.!!

Bírom hogy vannak rohadt okosok,akik csak beszólni tudnak!!

2010. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Ja azt elfelejtettem írni hogy megszakítás mellett hüvelytablettát is alkalmaztunk!! Mivel semmilyen gyógyszert nem szedhetek mert trombózisom vol,spirálom volt,attól úgy begyulladt a méhem hogy majdnem, belehaltam,a gumit meg a párom nem bírja. Na most okoskodhatsz! És igen is a gazdasági helyzetünk nem engedte meg a 3,babát,pláne úgy hogy 7 hós a pici,na meg persze veszélyes is lett volna mert trombózist kaptam a pici születésénél. Annyira ki tudok borulni,hogy mindig van olyan nagyokos aki leugat úgy más válaszolót hogy nem tudja a dolgok menetét!! Kedves kérdező,szóval biztonság kedvééret,menj dokihoz. És kívánom neked hogy ne kerülj olyan helyzetbe,és amiatt olyan lelkiállapotba,mint amilyenbe vagyok.
2010. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
18.46-os vagyok, a barom.Biztos én vagyok a barom, ha már többen is így gondolják.Bár nem tudom miért vagyok barom attól, hogy leírtam a véleményem.Az meg hogy a férjed nem szereti az óvszert?!Az enyém sem szereti, de felhúzza, mert inkább elviseljük ezt a kis kényelmetlenséget addig amíg szoptatok, minthogy terhes legyek.Bár még nekünk csak a második lenne, de még nem akarunk egy ideig.Így mi védekezünk.Nagyon sajnálom a lelkiállapotod,biztos nagyon rossz lehet, és mardos is a lelkiismeret furdalás téged, de én pont ezt akarom elkerülni azzal,hogy védekezek.Amúgy meg történnek csodák, lesznek terhesek orvosok által meddőnek titulált nők is, így az hogy az első kettő nehezen jött össze,nem törvényszerű, hogy a harmadik is.Én nem okoskodni akartam,de ez a véleményem.
2010. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!