Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A Besafe izi comfort x3-as...

A Besafe izi comfort x3-as ülést néztem ki. Menetiránynak háttal is beköthető?

Figyelt kérdés
Ha ilyen gyerekülésetek van, és megírnátok a választ, megköszönném. Illetve további tapasztalatok is érdekelnek ezzel az üléssel kapcsolatban. Elrőe is köszönöm. :)

2019. júl. 25. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem x4 van, de ahogy látom nagyjából ugyanaz. Háttal is beköthető, imádjuk. 2 éves koráig biztosan használni fogjuk.
2019. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk izi combi van, az forgatható. Én úgy tudtam a comfort az 9-18-as és csak menetirány szerint köthető. A combi 0-18-as és köthető mindkét irányba.

[link]

[link]

2019. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Az combiról a tapasztalatom, hogy nagyszerű ülés, soha nem bántam meg. Egyedül a menetiránnyal ellentétes bekötésnél vhogy a dönthetőség kisebb dőlésszögű mint menetirány szerint. Hogy ez most alapprobléma, autógond vagy én vagyok a béna az jó kérdés, de ettől függetlenül nagyon jó választás. Mindkét irányba atom stabilra köthető. Batár nagy és nehéz ülés szóval nem egy naponta pakolászós darab, főleg menetiránynak háttal kötve. A huzat valóban levehető, viszonylag könnyedén. Ezek nagy része biztosan áll a comfortra is. Ja annyi még, hogy hiába 0-18-as a combi, tuti nem újszülöttnek való (ilyen árkategóriában akkor már inkább cybex sirona, persze csak ha van izofix). 10-11 hónapos volt a fiam mikor megvettük az ülést konkrétan elveszett benne.
2019. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyen van, sajnos nem köthet köthető be háttal. Viszont több fokozatban dönthető. Kényelmes ülés, télen overálban is kényelmesen elférni benne. Magas, igy jól kilátni belőle. Nekünk a biztonsági övvel beköthetö van, tökéletes, maximálisan stabilan beköthető az ülés. Tisztitani könnyű. Mi nagyon szeretjük.
2019. júl. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, most látom hogy nincs a nevében a COMBI. Így valószínűleg sajnos nem köthető be menetiránynak háttal :/
2019. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat, ment a zöld kezecske.

Végül ezt az ülést vettük. Én is - bárhogy néztem - úgy látom, nem köthető be háttal, de ettől eltekintve eddig minden nagyon-nagyon tetszik benne, tényleg nagyon stabil, pedig nekünk nincs isofixünk, de övvel bekötve is elmozdíthatatlan. Köszönöm még egyszer a válaszokat. :)

2019. aug. 8. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!