Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan gyermek biztonsági...

Olyan gyermek biztonsági autósülést keresek, amely a menetiránynak háttal isofix-szel és övvel is beköthető - milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
horror ár, én is ilyet gondoltam először, nekem nem érte meg
2010. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!


[link]


[link]


ezek nagyon jó ülések!!!

2010. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

[link]

Barátnőméknek ilyen van, dícséri, egyszer volt balesetük, a babának semmi baja nem lett.

2010. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

12:47 es vagyok!


Nekünk egyébként egy graco logico S -ünk volt rögzíthető bázis talpal és imádtuk, fix volt nagyon!Nem dőlőngélt semerre és a babánk is szerette.

[link]


Most concord ultimaxunk van, de ez is használható újszülött kortól egészen 18kg.Az egyik legbiztonságosabb ülés!

[link]

2010. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
sziasztok, köszönöm az eddigi válaszokat! nos, a kérdésfeltevésem nem sikerült a lejobban, mert azt az 'apróságot' kihagytam, hogy 9-18 kg-os kategóriában vagyok érdekelt :). a lényeg az lenne, hogy háttal isofix-szel ÉS övvel is beköthető legyen. milyen ilyen üléseket ismertek?
2010. jún. 18. 13:26
 6/15 anonim ***** válasza:
SZia! nekünk Recaro ülések vannak a csajoknak, és amikor a kicsinek vettem a hordozót (kb 1 éve),akkor a tulajdonos mutatott nekem egyet ülést, amit háttal kell betenni, de nem tudom, hogy melyik kategóriába tartozott. Minden esetre azt mondta, hogy összesen 4! db-ot bírtak eladni belőle, nálunk nem szertik a szülők, de pl Svédországban vígan használják és nem érdekli őket, hogy gyerek szereti-e, az a fontos, hogy így sokkal biztonságosabb. www.rrracing.hu oldalon találsz hozzájuk telefonszámot, érdemes őket megkérdezni.
2010. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

9-18kg os kategóriában nincs ilyen ülés, nem gyártanak!

0-18-as kategóriában van, mindjárt keresek és küldök linket!

2010. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

12:47 es vagyok a Volvo-nak van!!!!! küldök képet,


[link]

2010. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszi.

hát ja, sejtettem :(. ill ezt a Volvosat nem ismerem, mi a pontos neve??


ezt a 0-18kgos témát meg azért nem értem, mert ált azt is mondják, h biztonságosabbak a 0-9, 9-18 stb kategóriára gyártottak, és mégis, tudom, h a besafe, römer is csinál ilyet. hm. a kérdés már csak az, h ezek vajon mindkét módon beköthetők-e.


igen, ott északon a legtöbb gyerek háttal van bekötve 4 éves korukig. enyém 1 éves, még elvan háttal, mivel nem tudja, h ülhetne másképp is :).

2010. jún. 18. 14:24
 10/15 anonim ***** válasza:

volvo isofix, más nevét nem találtam, de keresek még hátha.

Nem tudom, hozzánk miért nem hozzák be ezeket????

2010. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!