Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Valakinek véleménye, tapasztal...

Valakinek véleménye, tapasztalata az alábbi termékről van? Megosztaná?

Figyelt kérdés

Nem a konkrét márka hanem csak a hordozó fajtájáról érdekelne vélemény. Milyen ez a csípő hordozó?!

Köszönöm

[link]



2019. aug. 7. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Ez kenguru.
2019. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem elég széles a baba terpesze. Egészsgételen.


Nézz SSC-ket, itt láthatod, miben más:

[link]

2019. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy kenguru. Fontos, hogy ergonómikus legyen, a terpesz legyen megfelelő. Sajnos ezeket gyártják, és az anyukák naivan megvásárolják, gondolva, hogy csak nem árt, ha egyszer babának való. Lenny lamb, liliputi, maraya, manduca... Ezek jutnak kapasbol eszembe, ami tuti megfelelő. Mi liliputi csatossal nyomjuk. Imádjuk 😍
2019. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma láttam egy ilyet. A gyerek fordítva volt belerakva, nem tudom hogyan.. Annyira megsajnáltam szegényt. Tutira kényelmetlen lehet..
2019. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen formában nagyon gáz. Egyébként a pántok nélkül, csak csípőülőkeként jó dolog már ülni tudó babánál rövid távú cipelésre.

Volt (van) ilyesmink. Akkor használtuk, amikor már a babakocsit nem vittük a játszótérre, de időnként még felkéredzkedett. Könnyített a súlyán.

Viszont ha pár méternél többre kell és/vagy kisebb gyerekhez kellene, ne ezt vedd!

2019. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És csak a csípőülőke? Rövid idejű hordozásra
2019. aug. 7. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!