Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pavlik kengyel szíjat idővel...

Pavlik kengyel szíjat idővel kell àllìtani, lazìtani? Akinek van tapasztalata megosztanà velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

4 hónapos kisbabàm pavlik kengyelt kapott, most az 5. hèten járunk, remèljük jövő héten lekerül róla vagy legalàbb csak èjjel kell majd hordania.

Eddig egèsz jól viselte, de nagyon gyorsan nő ès hosszúlàbú kislàny. Màr nem derèkszögben àll benne a làba, mint amikor ràtettèk, hanem jobban fel vannak hùzva a làbai mivel màr kezdi "kinőni". Azóta többet is hàny, gondolom nyomja a pocakját. A napokban nagyon nyűgös, sokat sír és valószínű ez a gond, mert màr minden màst kizàrtunk, ès amint kibontjuk a hàmbòl elhallgat ès jò a kedve.Ellenőrzés csak a 2.héten volt, akkor azt mondták ennek így kell maradnia végig, nem kell meglazítani. Igaz, hogy jövő héten megyünk ellenőrzésre, de màr azt is nehéz ìgy kivàrni, hogy làtom mennyire szenved, főleg hogy tudom egyébkènt nagyon nagyon jó kisbaba, nyugodt, jókedèlyű.. :(

Akinek van ebben tapasztalata tudna nekem tanàcsot adni? Kellett volna rajta lazìtani? Arra is kìvàncsi vagyok aki volt ilyen helyzetben hogy viselte ezt az időszakot? Meddig kellett hordani? Előre is köszönöm, jól esne pár bíztató szó!


2018. márc. 26. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak is kellett. Már jó pár éve volt, de arra tisztán emlékszem, h állítani kellett a méreten. Be volt jelölve, h eredetileg hogyan kell beállítani, ezeket áthúzták és új vonalakkal jelöltek. Természtese, h nő a gyerek, nem ez egyálatlán nem normális, én mindenképpen bevinném ellenőrzésre, ez amúgy sem kellemes, így pokoli szemvedés lehet.
2018. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Holnap első dolgom lesz bemenni vele a kórhàzba. Sejtettem, hogy nem lesz ez így jó. Köszönöm a vàlaszt!
2018. márc. 26. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomra 5hetesen került kengyel 4hósan vették le. Közben nagyot nőtt, nekünk két hetente menni kellett és állítottak a szíjon. Végig viselnünk kellett állandóan. Úgy emlékszem hogy ultrahanggal nézték hogy jó helyen van-e a csont és úgy állítottak rajta. Most már 10 éves és semmi nem látszik a járásán. Úgyhogy vigyed mert biztos állítani kell rajta.
2018. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Hamar megszokta mondjuk szerencsére hamar észre vették. Mikor lekerült 4 hósan onnan kezdett forogni és egy kicsit mindent később csinált járni 14 hónapos korára tanult meg, de nem volt vészes. Szerintem nekik biztos kényelmetlen de hamar megszokják.
2018. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjártuk az orvost. Picit lazított rajta. Bár szerinte nem volt szükséges... pff.. Mindegy, nekünk könnyebb így. Remélem jövő szerdàn pozitìv eredmènnyel jövünk haza. Köszönöm a vàlaszokat ès a tanàcsot, jó hogy elmentünk :)
2018. márc. 27. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!