Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Liliputi szövetkendőről vélemény?

Liliputi szövetkendőről vélemény?

Figyelt kérdés
Ajándékba lenne, véleményeket csak a saját honlapjukon találtam, amit kicsit fenntartásokkal kezelek, hiszen tudják manipulálni.

2019. szept. 6. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem rossz a Liliputi, de vannak magasabb minőségű kendők is. Persze attól függ,mekkora rá a keret. Érdemes azt is bekalkulálni,hogy egy új szövött kendőt be kell törni, kapásból a rugalmasat könnyebb kötni. Igaz,nem mondtad,hogy akinek lesz,mennyire gyakorlott hordozó,de ha kezdő, én erre figyelnék. Ha nem kezdő,én lehet,hogy a didymos vagy hoppediz háza táján is nézelődnék.
2019. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve nem jól fogalmaztam. Ha mindenképpen szövött kendőt szeretnél, akkor nézelődnék.na.:)bocsi :)
2019. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A minőségével nincs baj, de szerintem csúnyák. Yaro pl árban nem sokkal több, és csodaszép mintáik vannak.
2019. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!