Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Gremese mei tai, Emeibaby...

Gremese mei tai, Emeibaby vagy Liliputi csatos hordozó? Melyiket válasszam? 4 hónapos kortól

Figyelt kérdés
Csak alkalmi jelleggel használnánk, én és a férjem is.

2019. ápr. 4. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mind egyformán jó, bár picit még kicsi hozzá, de hamar belenő, főleg ha csak alkalmi jelleggel kell. A Gremesével egyetlen bajom volt, nem kicsatolható a vállpántja, és nem éreztem így biztonságosnak a hátra és visszaforgatást.
2019. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbálni kellene ha van lehetőség.
2019. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az nincsen sajnos a közelben.
2019. ápr. 4. 21:33
 4/12 anonim ***** válasza:

Nincs hordozós klub vhol vagy ismerős, aki kölcsönadja?

Gremesèt a Hordozóházban nem szeretik.

2019. ápr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy Manducát fogok kölcsönkapni. De még pár hét mire jön haza barátnőm. És addig informálódnék, kinek mi vált be. Ezeket néztem, amik ár-érték arányban szimpatikusak. Illetve az emeibabyt sokallom, de ha kapnék jó véleményeket róla, az lenne a favorit.
2019. ápr. 5. 08:23
 6/12 A kérdező kommentje:

Amúgy babakocsizunk, fiam imádja (még).

Csak ha olyan helyre megyünk kirándulni, akkor használnánk, ezért nem szánnék rá túl sokat.

2019. ápr. 5. 08:26
 7/12 A kérdező kommentje:
Egészségügyileg legyen jó, a többi nem olyan lényeges.
2019. ápr. 5. 08:28
 8/12 anonim ***** válasza:

ezek közül liliputi csatost próbáltunk (már nagyobb, önjáró gyerekkel) és gremesém pedig volt (mellette még egy karikás és egy kendős pod, utóbbi sajnos későn állt a házhoz).

Én imádtam a gremese MT-t. 4,5 éves koráig hurciztunk vele, bár tudom, hogy akkor már rég kicsi volt neki.

Nem használtuk állandó jelleggel, de pl reggel bölcsibe szaladás, vagy tavasztól-őszig fesztiválozás, majális, gyereknap... amikor elfáradt a kis lába... bevásárlások alkalmával... szóval nem ez volt a fő közlekedési eszközünk, de jó kiegészítése volt a babakocsinak, kismotornak, futóbiciklinek.

2019. ápr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A gremesére pont azt mondták hogy nem hibátlan benne a baba helyzete.

Mi a tanácsadáson próbáltunk manducát. Végül magyarindát béreltünk, de nagyon hasonló a kettő. Eü hibátlanok, praktikusak. Előlhátul lehet bennük hordozni. Másodjára Love Radius Fizio van nálam, nekem ez picit kényelmesebb mert nagyon puha pántjai vannak viszont a kapucnija pl nem olyan jó.

Teljesen egyéni ez. A manduca jó, az tuti.

2019. ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De több helyen is olvastam, hogy csatost csak már ülni tudó babáknak ajánlanak. A mei tai ebből a szempontból jobb. Ezért vagyok bizonytalan.

Ajánlhattok más fajtát is (az eddigieket köszi), viszont 15-20 ezernél többet nem szánnék rá.

2019. ápr. 5. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!