Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit ajánlanátok...

Melyik babakocsit ajánlanátok (3in1), ha sokat kell tömegközlekedést használnom, így emelnem és jól rugózó, géles vagy felfújható kerekűt szeretnék?

Figyelt kérdés

2019. szept. 9. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha pesti tömegközlekedés, akkor én tuti nem babakocsiznék. A busz még egy dolog, abból azért sok az alacsonypadlós. De egy csomó villamosra iszonyú nehéz felszállni, akadálymentesítés híján a metrók gyakorlatilag használhatatlanok. Mi a babakocsit csak hobbisétálásra használjuk a lakás környékén, meg az oviig/bölcsiig.


Tömegközlekedésre csak a hordozás.

2019. szept. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pecsen sem tul szerencses 3in1 babakocsival a tomegkozlekedes. Ezek a jarganyok mind tul nagyok es tul nehezek.

En inkabb valasztanek egy quinny zapp xtra2 vagy flex babakocsit tomegkozlekedesre, de ezeknek a kereke nem felel meg az elvarasodnak.

Amit meg nem irtal, hogy mennyit szannal ra? Vagy ez most nem szempont?

2019. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ahogy tobben is irtak, ami 3in1, jol rugozik, kenyelmes, az legtobbszor nem a legkisebb. Ami akacsonypadlos tomegkozlekedesnel nem gond, viszont mivel a bkk jarmuparkjanak nagyobbik fele ugy 20-30 evvel le van maradva, ezert oda nem a legpraktikusabb.

Vagy varsz mindig alacsonypadlosat (ha jar egyaltalan arra), vagy hordozol vagy veszel egy kis, “buta” esernyo babakocsit, de azoknak csak sportulese van.

Vagy bevallalod, hogy a fel-leszallas kicsit nehezkesebb lesz. :(

2019. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezeket a fos batár 3in1- okat elfelejteném. Eleve nem felel meg a könnyű, jól rugózó feltételeidnek a 15 kg-val meg a szarminőségű, recsegő, nyikorgó felfüggesztéssel. A tömegközlekedés marha nagy szívás babakocsival, a busz még hagyján de a kötöttpályások ki vannak lőve mert az egy dolog, hogy fel nem egyszerű rakni a kocsit de a legtöbbön nincs is kijelölt babakocsihely.

Én vennék egy Cybex Eezy S+ -t. Aránylag nagyok a kerekei de könnyű, 7 kg, egy kézzel kicsire csukható tehát könnyű pakolászni akár mozgólépcsőn is, korrekt felfüggesztése van a kerekeinél ( [link] ) és ez tuti nem fog bekrepálni mint ezek a kaka lengyel taligák és az ára sem vészes. A márkát pedig csak ajánlani tudom; 2 babakocsi, hordozó, gyerekülés, kenguru egy szóval mindenünk tőlük van ami a gyerek szállításához szükséges lehet és semmiben nem csalódtunk.

[link]

2019. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy batár lengyel 3in1 babakocsim van. Semmiképp nem ajánlom tömegközlekedéshez. Nagyon jó vele sétálni a 6000 fős kisvárosban ahol lakom, de semmi másra nem alkalmas.

Nekem van mellé egy gracco szintén egy kézzel osszecsukható kocsim. Utólag már én se vennék ilyen lengyel csodát.

2019. szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy max. 6-7 kilós olyan sportkocsit, ami vízszintesig dönthető (és autózáshoz külön egy autóshordozót). Nekünk is ilyen volt mindkét gyereknél újszülött kortól. Hordozás egyébként még praktikusabb, de nekem nem bírta a hátam, hogy több órát rajtam legyen.
2019. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem Chippolino terrám van, ez 2in1, egészen jól rugózik, nem nyikorog, kényelmes, de nagyon tré vele tömegközlekedni, mint bármelyik másik babakocsival szerintem. Eleve olyan időpontot találni, amikor nincs tömeg a villamoson,buszon, felrakni külön tudomány vagy pl metrónál két megállóval tovább mész mert csak ott van lift...mozgólépcsőre meg nem igazán kéne vinni babakocsit, rohadt veszélyes.. Nem is értem miért nem akadálymentesített minden megálló.. Ha tömegközlekedni kell, én hordozom.
2019. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! 200000 Ft alatt szeretném kihozni. A Cybex eezy s+-hoz milyen mózeskosarat lehet venni? Cocoon?
2019. szept. 9. 12:53
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként azért szeretnék 3funkciósat, mert vásárolni és rengeteg helyre gyalog vagy alacsonypadlós busszal tudnék menni, akkor jobb, ha nem hordozóbab cipelem a babát és minden egyebet. Csak néha kellene metrót használom, de akkor azokra az esetekre inkább a kocsit választom.
2019. szept. 9. 12:59
 10/10 anonim ***** válasza:

A Cybex Eezyhez cocoon mózes van igen de mivel teljesen vízszintesbe dönthető a sportrész ezért szerintem ez teljesen jó, súlyban könnyebb is mint egy nagy masszív mózes.

[link]

Árban bőven megvan mózessel, minőségi hordozóval travel systemként ez a babakocsi 200 alatt és jobban is jársz mint ezekkel a gagyi 3 az 1benekkel.

2019. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!