Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti mit ajánlanátok? Aktív...

Ti mit ajánlanátok? Aktív élethez, biztonságos, könnyen tolható, bázistalppal (isofix) kombinálható babakocsit keresünk.

Figyelt kérdés
Voltunk már pár helyen, de még nincs meg az igazi, tél végére lesz esedékes legkésőbb a vásárlás. Olyan babakocsit keresünk a fentieken kívül, ami tényleg nem csak arra jó, hogy a tökéletes sík járdán (ami nálunk nem nagyon van, pedig megyeszékhely) eldöcögjünk. Multifunkciós bkocsit keresünk, strapabíró kerekekkel(lehetőleg 4 db és első kerekek 360 fokban mozdtható). Kirándulás, városnézés, padka, megállja a helyét. Az autós ülés legyen isofix kompatibilis/ lehessen hozzá vásárolni talpat. Bármilyen építő tanácsot, javaslatot, márkát, típust elfogadok, köszönöm. :)

2019. szept. 17. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Árat nem írtál, de én a cybexet ajánlom. Nekünk nagyon bejött.
2019. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha új, akkor max 200e a bázistalppal, köszi :)
2019. szept. 17. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Gallardo baby cross van.

Én szeretem, bár 1 hónapja használjuk.

Akcióban kB 150 +30 a talp.

2019. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bugaboo
2019. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

200-ért használtan találsz ilyet.

Maxi Cosi cabriofix, vagy maxi Cosi pebble bázis talppal.Egyik leg biztonságosabb, könnyű ülés, sokáig elfér benne a baba, Nem növi ki fél évesen. A legtöbb, jobb fajta babakocsi vázra rá lehet tenni.Maxi Cosi, Stokke,Quinny, Bugaboo...

YouTube videókat nézegess, ott bemutatják a babakocsikat.

2019. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Berry baby? Nagyon jókat hallottunk róla, valakinek van vele tapasztalata?
2019. szept. 18. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
A Berry baby mozest szuper, tágas. A hordozó egy kalap kaka, mert 0 védelmet nyújt balesetnél. Én személy szerint nem szeretem azt a fajta sport részt, ahol a háttámla dönthető, mert a baba 6 hónaposan a hordozoba nem fér, a sportban még mindig lecsuszott. A kagyló üléses sport nekkemm jobb volt, abban úgy volt mint a hordozoban.
2019. szept. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meglett, Adamex reggio premium lett + isofix, és SZUPER!! ajánlom mindenkinek :)
2019. okt. 24. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!