Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kényelmes autósülés, ami...

Kényelmes autósülés, ami biztonságos is?

Figyelt kérdés
Néha hosszú utakra megyünk, a lányom pedig nincs oda az autókázásért, ezért olyat szeretnénk venni, ami kényelmes, elég magas, hogy kilásson az ablakon és háttal beköthető. 9-18 kg-os, árban pedig 70 ezer körülire gondoltunk. Mit ajánlanátok?
2018. ápr. 18. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk ISO fixes Mappy ülésünk van. Magas, kényelmes, de csak menetirányos.


https://www.youtube.com/watch?v=_QOGp83yzV4


Nekünk ez bevált. Jókat alszik benne a fiam. És az első ülésről hátranyúlva is be tudom dönteni alatta, ha elaludna.

2018. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Háttal beköthető nem tudom hogy lehetne egy nagy gyereknek kényelmes. Nekünk Römer Kingünk van, az előző 9-18-is az volt. A teszteken a legjobban levizsgáztatottat vettük az észszerűség határain belüli ár-érték arányban. Olyan ülést nem veszünk a gyereknek, amibe én sem ülnék bele, vannak elég hajmeresztő kivitelek. Mivel mindegyik ülésünk, beleértve a babaülést is a legjobb kategória volt, de kényelmetlen, ezért úgy gondolom, hogy a kényelmeseket a nem biztonságosak között kell keresni. Ennyi pénzért, amit egy-egy ülésért elkérnek, igazán gyárthatnának valóban kényelmes üléseket és nem olyan szuperbiztonságosakat, amikben a gyerek agyon izzadja magát, fékezésnél előre billen a feje, de mégsem olyan, mint valami kaloda.
2018. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!