Milyen babakocsitok van?

Figyelt kérdés
Bejött, szeretitek?

2019. okt. 1. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Espiro Next Avenue. Imádom. Rommá gyűrtük földúton, murván, esőben-sárban-hóban, útpadkán, füvön, jómagyar kátyús járdán, autóba ki-be, de még csak meg sem löttyedt a rugózata. A vázon van persze jónéhány karc, de a huzat mintha új lenne. Tényleg nagyon bejött, nem bántuk meg.
2019. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szép, ízléses, megnéztem! Nem nehéz?
2019. okt. 1. 11:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Peg Perego Pliko P3 imádom!
2019. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem, egyáltalán nem! Egy mozdulat összecsukni. Jó, nyilván nem az egykilós esernyőkocsikhoz kell hasonlítani mert van benne bőven anyag, de mindennap többször kiveszem és berakom a kocsiba. Mondjuk tömegközlekedni nem szoktam vele, tehát kinyitva, gyerekkel nem emelgetem, ahhoz lehet hogy nehéz lenne.
2019. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mountain Buggy Duet, nagyon szeretjük.
2019. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Peg Perego Book Plus


Nagy mózese van, jók a kiegészítők, kényelmes a sport rész, és nagyon sok hely van a kerekek közti tárolóban. Hátránya, hogy nem könnyű, a gyereket csak egy éves koráig bírtam megemelni vele. Bár lehet, hogy azóta ez változott (kb 6 éves a mi kocsink, azóta fejlődhetett), mert mi használtan vettük, előttünk két gyereket már kiszolgált, és semmi baja nem volt. Vittük kavicson, földön, sárban, hóban, szóval nem kíméltük :)

Mi csak másfél éves koráig használtuk, mert a lányom jobban szeret(ett) sétálni, mint a kocsiban ücsörögni, de a kistesónak is ez lesz majd a babakocsija.

2019. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Cam 3in1, nagyon szeretjuk, konnyu tolni, terepen is megallja a helyet.
2019. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Cybex balios s.

Nagyon jó vele közlekedni, bármilyen terepen megállja a helyét. Könnyű irányítani szerintem a súlya sem vészes. A babám is szeret benne lenni. Szeretjük. 🙂

2019. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Cybex Iris M-air. Nagyon szeretem,konnyu,tomegkozlekedni konnyen lehet vele,egy mozdulattal osszecsukhato
2019. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bebetto luca 3:1 Ben. :)
2019. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!