Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsitok van?...

Milyen babakocsitok van? Elsősorban multifunkciós babakocsi érdekel. Meg vagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 16:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%

Nekünk ő van:

[link]


Nagyon szeretem. Kicsi, könnyű tolni. Nem akadunk fent a nagyobb buckákon, gödrökben.

Összecsukható igazán kicsire, így a csomagtartóban sem foglal sok helyet. Eddig a mózest használtuk, nem rég váltottunk a hordozóra, mivel már nagyobb baba, és nagyon szeret nézelődni. Nagyon szereti a kislányunk is, nagyokat szokott benne aludni mikor sétálni megyünk. Kicsit drágább kategória, de teljesen megérte. Nem cserélném le semmilyen másik babakocsira.

2017. máj. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekünk Bugaboo Buffalo van. Nagyon szeretem, praktikus, kényelmes, tágas... semmi rosszat nem tudnék mondani róla. :) mindkét gyerekemmel Bugaboot használtunk, a kisebbel még csak a mózest (5 hetes), de a sport részt is imádja a nagyobbik. :) még most is használjuk, ha a kicsi kendőben van. A nagy most lesz 2 éves.
2017. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Jané Trider


[link]


Szeretem, mert magasabban van a baba mint egy átlagos kocsiban, és a váz is lengéscsillapítós, göröngyös utat se érez meg a kicsi. Az egyetlen hátránya, hogy nem érzem 100%-ig stabilnak földúton. Minden máshova tökéletes.

2017. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mama kiddies volt.

Szerettem, mert könnyű, olcsó kocsi.

Sokat sétáltunk, strapabíró jól irányitható.

Sokan mondják h a sport rész kicsi.

Mi ezt nem sokáig használtuk, másfél évesen már nem volt hajlandó babakocsizni.

De addig nagyon jól elfért benne ( télen beöltözve)

2017. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Bexa Line, teljesen jó
2017. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Bergon camarelo carrera

Nagy, de kifejezetten könnyen irányítható.

Nagy kerekekkel, így minden terepen megállja a helyét.


[link]

2017. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mi ezt vettük:


[link]


Igaz még nem tudtuk kipróbálni, mert a babónk még a pocakomban van, de feltétlenül olyan babakocsit akartunk a férjemmel ami stabil és masszív. Buszoznunk nem kell szerencsére ezért nem kellet arra figyeljünk, h kis méretű legyen.

2017. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekunk giordani volt.nagyon hasznos volt benne,hogy 360°ban lehetett forgatni mindharom reszt rajt.igy akarhonnan sutott a nap,fujt a szel,egy mozdulattal,menet kozben megoldottam.pluszban ha leultem valahol,nem kellett szenvednem a kocsi forgatasaval,csak siman az asztal/pad melle toltam es oldalra forditottam a lurkot.

Egy problemam volt vele,megpedig a sport ules merete,sajnos 10 hosan kinottuk.de a kisfiam joval nagyobb az atlagnal.

2017. máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van, könnyen irányítható, nagyon jó rugózású, nagyon szeretem. Egy quinnyt cseréltem erre, 3 kerekűt, mert nagyon nem vált be. Ez egy álom, nagyon szeretem, az egy hátránya nekem, hogy nem fér be a csomagtartóba, csak ha leveszem a kalaptartót (hozzá kell tegyem, egy peugeot 106osunk van, nagyon kicsi csomagtartóval). Nem a legkönnyebb kocsi, viszont könnyen lépcsőztethető a rugózásnak hála, mi egy 10 emeletes 2. emeletén lakunk, van lift, de volt, hogy nem működött, le tudtam vele lépcsőzni. Én használtan vettem 40e-ért. Lassan le akarom cserélni egy kisebbre, ami befér a csomagtartóba, de ha ez az ok nem lenne, biztos nem vennék másikat.

[link]

2017. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
abc design salsa, imádom!!
2017. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!