Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kutyasétáltatás mellé milyen...

Kutyasétáltatás mellé milyen babakocsit válasszunk?

Figyelt kérdés

Kutyával fogom sétálni vinni a picit is, nem tudom melyik kocsi lenne a praktikus. Nem akarunk 200-300.000-ért venni.

Köszönöm a tippeket.


2019. okt. 18. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Én hurcikendő, később csatos hordozóval mentem. (labrador) babakocsi csak akkor volt ilyenkor, ha jött a férjem is
2019. okt. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Nekünk van egy háromkerekű triciklink, abba viszem, ha nem visszük a kutyát, és van egy csatos hordozőnk kutyasétáltatásra. Nekünk a hordozás volt a legpraktikusabb kutyasétáltatásra, mert nem találtunk olyan babakocsit, amivel nem borultunk bele az árokba, ha fél kézzel meg kellett tartani a 30 kg-s amstaffot is.


Bocsi, hogy nem babakocsit ajánlottam, de nekünk ez volt a legkézenfekvőbb, hiszen így mindkét kezem szabadon volt.

2019. okt. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretném majd én is kipróbálni a hordozást, de gerincproblémáim vannak, még nem biztos, hogy tudok majd hordozi. De köszönöm az ötleteket
2019. okt. 18. 08:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp nagy kerekű kocsi javasolt. Nekünk egy felfújható kereked mamakiddies van, elég órmótlan darab, de szèp és mindenen átmegy. Lehet àllítani, hogy forogjon-e az első kerék oldalra, ami sok helyzetben szintén jó. 70-ért vettük alig használtan.

De póráz mellett elég nehéz vezetni, bár kèpes vagyok rá, ha muszáj, de én is a hordozást javaslom.

2019. okt. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul ketten vannak. Lehet nem tudom még mire akarok vállalkozni...
2019. okt. 18. 08:27
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Hát én is kutyabzi vagyok, és a baba egyhetes korától sétàlunk, pedig januári. A pórázak miatt nehéz a bk, meg esetleg a többi kutya ráugorhat, de komolyabb gondunk nem volt ebből.

Sőt, játszózni is szoktunk, addig (kb 15 perc) kikötöm a kutyust, előtte lefárasztom.

2019. okt. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Maclaren techno xt van nekünk. Ez annyira strapabíró, hogy nem kell újonnan megvenned.

Én használtan vettem 25 ezerért, tökéletesen működik, a lengéscsillapító miatt a rosszabb utakon is simán elmegy, 1 kézzel is egyenesen tudod tolni, fordítani és van, hogy földúton megyek vele. Fűben, kavicson, bárhol könnyedén elmegy.

Persze a kutyánk is jól nevelt, nem rángat, laza pórázzal jön mellettem.

2019. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk tourago van,nagyon szeretem. Jó masszív, jól rugózik. Viszont a kutyával hordozó kendővel megyünk. Sokkal könnyebben azzal. Meg a kisfiam is jobban szereti. Meg igazából a sétaútvonalunkon annyira rossz az út, hogy a Babakocsit a lelket is kirázná a gyerekből
2019. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!