Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a legjobb esernyőre...

Melyik a legjobb esernyőre csukható babakocsi? Olyat szeretnék amit könnyű összecsukni, akár egy kézzel is, és a babakocsi is könnyű. Legyen kosara és dönthető legyen. Lapra csukható is érdekel.

Figyelt kérdés

2019. okt. 25. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Babyzen Yoyo, Cybex Eezy, Cybex Mios, Ergobaby Metro, Petite&Mars Up, Elodie Details Stockholm 2.0, Bugaboo Ant, Maxi Cosi Laika, Maxi Cosi Lara, Diono Traverze stb
2019. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezek tényleg kiváló babakocsik. De ettől olcsóbb nincs? Második babakocsi lenne nekünk.
2019. okt. 26. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom nektek mi az olcsó, nekünk 120 ezer Ft volt a 2. babakocsink én ebből indultam ki. :)

Lionelo Julie, Joie Nitro, Joie Brisk, Hauck Moonlight, Hauck Shopper Neo II.

2019. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk chicco liteway van, 2.babakocsinak. Használtan vettem újszerű állapotban 20.000ft - ért 2 éve. Kicsi autónkba befér, dönthető, esernyőre csukható, kicsi kosara van.
2019. okt. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!