Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a legjobb babakocsi...

Melyik a legjobb babakocsi márka szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Bugaboo, nekünk most ez van, imádom. Első fiamnak Concord babakocsija volt, azt is nagyon szerettem, de a bugaboo jobb.


Nekem nagyon tetszett a brio is.

2019. okt. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a cybex. Szép, könnyű, biztonságos, van olcsóbb meg drágább típus is.
2019. okt. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bugaboo-ra szavazok en is.

Nagyon konkret elvarasaim voltak a babakocsival szemben (3. gyerek es sok tapasztalat, mert 5-6 babakocsink volt a ket nagyobb gyerekkel).

Rengeteget megneztem, kiprobaltam, az ár mellekes volt, igy tenyleg rengeteget valogattam.

Es vegul egy bugabbo-ban talaltam meg mindent, amit akartsm. Egy eve hasznaljuk napi szinten rengeteget es tokeletes, ujszulott kortol tokeletes volt, most is az, ezt nem kell cserelnem.


Korabban a Mamas&Papas-t szerettem, ketto is volt, de tartos es eros igenybevetel eseten jottek rajtuk elo a hibak rendesen (anyagkopas, csorges, zorges, kevesbe stabil, kopik a fék, ilyesmi.

Cybexbol pedig az autosuleseket szeretem, ezt a markat valasztom, ha kell, de babakocsibol nem talaltam meg azt naluk, ami minden feltetelnek teljesul (legalabbis az enyemeknek, de mindenkinek mas fontos).

2019. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Cybex
2019. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Cybex
2019. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bugaboo
2019. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Cybex!
2019. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is a Cybex. A Bugaboo is nagyon jó de nekem az már drága, egy valamirevaló babakocsi náluk 250-300 ezer ft, az olcsóbb Ant nagyobb gyereknek jó a Bee pedig úgy néz ki mint egy tolókocsi és egyiknek a kereke sem jó rosszabb terepviszonyokhoz. A Cybexnek több nagyon jó babakocsija is van 100 körül mint pl a Balios, Eezy Plus.
2019. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cybex. Nem csak babakocsiban, de autós hordozóban és -ülésben is az egyik legjobb.
2019. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk mindenünk Cybex a babakocsitól a kengurun át az autósülésig és minden nagyon magas minőségű, kifogástalan termék amik magasan teljesítik minden elvárásunkat.
2019. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!