Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb babakocsi?

Figyelt kérdés

2019. márc. 1. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ...

legjobb sport?

legjobb kompakt/utazó, legjobb túra/futó, legjobb 3in1...?

minden kritériumnak megfelelő kocsi nincs,

csak konkrét szempontból lehet "legjobbat" választani

2019. márc. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat kinek mik a szempontjai. Nekunk varosi terepre a mi testmagassagunkhoz a Hauck Citi Neo ii haromkereku jott be, magasak vagyunk, ennel vegre nem lepunk ra a babakocsi hatso reszere. A kerekei kicsik, a sulya konnyu, ami fontos szempont volt nekem, mert lepcson kellett fel-le cipelnem. A gyerekem a labaval eloszeretettel blokkolta a korabbi babakocsink kerekeit, ezert csak olyan jott szoba, ami labtartos. Teso miatt az sem volt utolso szempont, hogy vizszintesig dontheto. Egy kezzel is tudom viszonylag konnyen tolni, osszecsukva megall a falnal, pakolhato alul a kosara, meg a gyerek is szeret neha beleulni, nagyon erosek a patentok rajta, elbirja. A kupolaja viszont nem megy melyre, a minosege eleg gaz, kopik, az egyik oldalon a fek mar nem funkcional teljesen, a beallitot ulesmagassagot minden nyitaskor-csukaskor ujra kell allitani. Viszont van karfaja, es lab kozott becsatolhato ilyen ize ami a gyerek labakozottol indul a karfaig, es igy nem feltetlenul kell becsatolni azonnal a gyereket, mert nem tud azon kicsuszni. Ja es olcso volt, a szine is tetszik. Tul vagyunk par babakocsin, ha nem blokkolta volna a kereket Maclaren Triumpht vagy Questet vettem volna hasznaltan, ha tobb penzt szantunk bolna ra, akkor Joie Pact-ot (a simat, nem a Liteot).


Ha nem kellett volna cipelni, akkor egesz masfele nezelodtem volna. Talan Joie Litretax, Myrtax, vagy valami nagyobb kereku, konnyebben navigalhato. Volt egy Pali Tre.9-em, 3,9 kilo volt, nagyon konnyu volt nyitni-csukni, vinni a lepcson, jo meretu volt nekem a kosara, melyredontheto az ulese, volt karfaja, melyre huzhato teteje, a gyerek szeles idoben, vagy nagyon naposban szivesen lehuzta a kupolajat egeszen a mellkasaig, de az anyaga legatereszto, ezert ez nem volt gond. Imadtam volna, csak sajnos 10 kilo folotti gyerekkel mar elkepesztoen nehez volt navigalni, pedig alacsony jardas, terkoves utak vannak itt, de mindenbe folyton beleakadt a kereke, es orrnehez volt, nehez volt emelni, ra kellett nehezedni minden alkalommal, mikor fel akartam vele ugratni az amugy alacsony jardara.


A mostanit em mindig konnyu navigalni, mert instabil sokszor a harom kereke miatt, de ez van, en belefaradtam a keresgelesbe. Amno egy Peg Perego Travel systemes Easy Drive nevu mozeses, autosuleses babakocsit kaptunk. Csak 10 kilo volt, de nekem mar azt nehez volt cipelni. A mostani 7 kilo, ez OK.


Szoval elobb irj, hogy mik a preferenciaid, mert ami masnak jo, az nem biztos, hogy neked is.

2019. márc. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet konkrétumokat írni, hiszen mindenkinek mások az igényei. Én pl vidéken élek, gagyi az út és rendszeresen járunk erdei sétákra is, ahol még rázósabb a terep. Nekem az volt a fő szempont, hogy egy erős, szívós kocsink legyen ami nem ráz nagyon a terepen, de mégis könnyű tolni és könnyű szerkezetű, illetve mivel az ilyen kocsik nagyobb méretűek, ezért minél inkább darabjaira szedhető legyen, hogy beférjen a kocsiba ha utazunk.

Mi ilyet vettünk végül és imádom, de városba pl nem hiszem, hogy annyira praktikus lenne a terepjáró kerekeivel: [link]

2019. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!