Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Autós hordozóban szabad...

Autós hordozóban szabad tömegközlekedni a babával?

Figyelt kérdés
Nincs babakocsink és kivételesen muszáj lenne metrózni és buszozni, cipelhetem autós hordozóban?

2020. jan. 4. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Igen

De nem ajánlom, fel fognak lökni és rohadt nehéz cipelni

2020. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen,de ha van magadra kötős hordozòd-vagy tudsz kölcsön kèrni-,abban praktikusabb. Ha nincs, akkor szerintem mèg a sima kezben cipelès is kènyelmesebb, mint az autòs hordozòt cipelni.
2020. jan. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, de marha nehéz. 5 ezer forint egy Nandu kendő, vegyél egyet. Ezerszer kényelmesebb.
2020. jan. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Sétálni hogy szoktatok menni? Ha nincs babakocsi, gondolom kendővel, kösd most is magadra.

Ne sz. pasd magad feleslegesen.

2020. jan. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Maskor hogy mesz ki vele? Ugy vigyed most is. Nem ertem. Vagy otthn ultok?
2020. jan. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Ezt én sem értem. 🤷‍♀️
2020. jan. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem. Nincs babakocsitok, valamivel csak viszed sétálni meg levegőztetni a gyereket. De ha hordozőkendőd, vagy csatos hordozó lenne, akkor fel se merült volna a kérdés.


Vagy esetleg az van, mint nálunk, hogy hordozókendőben viszed a gyereket levegőztetni, de most muszáj buszoznotok, viszont hazafelé kocsival mentek és kell a kocsi hordozó is? Én ilyen esetben is azt csináltam, hogy magamra kötöttem a babát, a kocsihordozót meg a kezembe vittem. 1. Baromi nehéz a baba+a kocsi hordozó kézben, 2. A kocsihordozót baba nélkül bármikor le tudod rakni miközben vársz a buszra, állsz a buszon a 2 lábad közé, gyerekkel együtt már ez nem ajánlatos.

2020. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!