Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nyíregyházán mennyire könnyű...

Nyíregyházán mennyire könnyű vagy nehéz babakocsival tömegközlekedni?

Figyelt kérdés

A vasútállomástól szeretnénk majd az állatkertig menni, és ehhez böngésztem a menetrendet és megakadt a szemem ezen a mondaton:


"Amennyiben Ön [...]

gyerekkocsival kíván helyi járaton utazni, utazása megkönnyítése érdekében

utazási szándékát lehetőleg 1 órával azt megelőzően szíveskedjen a 42-598-177-es

telefonszámon egyeztetni!"


Ez meg mi a szösz? :)


2018. jún. 24. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Egyeztettek, és a megbeszélt járat alacsonypadlós lesz.
2018. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem buszozok, de már csak alacsonypadlósokat látok itt Nyíregyházán, nemrég cserélték le őket.

Amúgy egy járattal ki lehet menni az állatkertbe.

2018. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szükségtelen egyeztetned, a menetrend régen készült, azóta a magaspadlós buszokat rég lecserélték, már csak alacsonypadlósok közlekednek a városban. Ez akkor volt érvényes mikor még a régi Ikarusok is jártak.


Elég könnyű babakocsival közlekedni, arra viszont figyelj, hogy az állatkertnél nincs járda illetve “peron” amire ki lehet lépni a buszból, csak az út szintjére tudsz kilépni. Ha ez problémát okoz, menj 1 megállóval tovább, ott van rendes járda ahová le tudsz szállni és sétálj vissza, 400 méter a távolság és van rendes járda.

2018. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pár napja én lépcsős, régi busszal mentem.
2018. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Így már érthető. :)


Egyébként azt olvastam, hogy jól bejárható az állatkert babakocsival is. Igaz?


A kisebbikünk 2 éves, miatta visszük.

2018. jún. 24. 18:11
 6/9 anonim ***** válasza:
8-as fog menni. Nem nagyon kell aggódni a busz miatt, mióta a legújabbak megérkeztek, eltűntek a régi ikarusok. Azóta én nem utaztam lépcsősön, alacsony padlós mind.
2018. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól írják a többiek a dolgokat. Én napi szinten buszozok évek óta. Nemrég lecserélték a régi buszokat, a mostaniak mind alkalmasak babakocsival való utazásra. A 8-as busszal tudsz eljutni az állomástól az állatkertig. Àt se kell szállni. És a busz pontosan az állatkerttel szemben áll meg. :)

És igen, az állatkertben is tökéletesen lehet babakocsival közlekedni. :)

23N

2018. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy a Zöld Piramisba nem vihetitek be a babakocsit, az épület előtt kell hagyni.
2018. jún. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ma voltunk, remek volt.

Minimális akadályba ütköztünk (pl.: a borjúfókáknál lefele van rámpa, a túloldalt viszont csak lépcső), a park 98 %-át be tudtuk járni b.kocsival. A zöld piramisnál a biztiőr maga vigyáz a kocsikra.

Jól éreztük magunkat! :)

2018. jún. 25. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!