Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ha a hátamon van hordozóban a...

Ha a hátamon van hordozóban a baba, milyen táskát tudok magammal vinni?

Figyelt kérdés
Hurcis anyukák, ti ezt hogyan oldjátok meg?

2019. szept. 10. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Övtáskát vagy válltáskát. Sok készítő csinál kendőanyagból is szuper övtáskákat.
2019. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És abba minden belefér? Pelenka, váltó ruha, cumisüveg... Csak mert én a fél lakást vinni szoktam XD Ha párommal megyünk, nincs gond, egyikünk a babát, másikunk a cuccokat viszi. De ha egyedül megyek, csak elöl tudom vinni a babát, mert a hátamon van a táska.
2019. szept. 10. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Papelian manobatyu minden belefér, három mosható pelenkás gyerek cuccait belepakolom.


Illetve én most a sweetberry három zsebes ovtaskaval szemezek.

2019. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Vannak hurcis övtatyók, a hordozo.hu-n pont erről írnak. Nekem Magyarinda van, mint a csatink.

Nyilván nem lehet nagyon nagy, mert különben nyomja a baba lábát, de praktikus.

Egy cumisüveg, bébiétel, váltóruha, pelus elfér benne (nyilvàn nem egy teljes téli garnitúra) plusz van még pár zseb telónak, kulcsnak, ilyesminek.

2019. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hajszárító nyilván nem fog beleférni, de talán jobb is leszokni róla, hogy az egész lakást magaddal vidd :)
2019. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös: lehet :) Mindenkinek köszönöm a válaszokat, utána nézek, amiket ajánlottatok.
2019. szept. 10. 19:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Valaki hátizsákot vesz előre, abba elfér minden, bár furábban néz ki és nem tudom milyen kényelmes.

Orvoshoz én kézitáskát vittem, de ez ugye nem túl praktikus.

2019. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!