Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Érdemes új babakocsit venni?

Érdemes új babakocsit venni?

Figyelt kérdés
Az első teljesen tönkrement egy sajnálatos baleset folytán... Egyébként jó volt, tényleg különleges volt a helyzet. A gyerek 9 hónapos és nyilván kell még babakocsi, inkább az a kérdés milyen. Érdemes még befektetni egy jó minőségű kocsira, vagy vegyük meg a legolcsóbbat és húzzuk ki vele a maradék időt?

2020. jan. 27. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Mindig vannak jó akciók.Én ujat vennék,mert a használtat sem adják olcsón.
2020. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jo minőségűt azert. En a helyedbe sport babakocsit vennék.mert mar 9hos. A babakocsigyar weboldalon jok vannak nagyon, jol is neznek ki es azt hiszem van 42ezerert is. Nézz szét
2020. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sportbabakocsit. Használtan is ki lehet fogni jót, de újonnan sem drágák. Szerintem ne a legolcsóbbat vegyétek, mert ki tudja, az meddig bírja.
2020. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én a futóbabakocsikkal szemezgetek nagyon, de elég drágák sajnos.
2020. jan. 27. 19:30
 5/11 A kérdező kommentje:
Azonban használtból vannak 20 ezer alatt is
2020. jan. 27. 19:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nézz szét használtan. Én eleve használtan vettem 20 ezerért, viszont teljesen újszerű állapotban volt. Így utólag örülök, hogy használtan vettem mert nagyon keveset használtuk mert a lányom nem szerette.
2020. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Hát azért a maradék idő az még majd másfél év. Nem?

Én újat vennék, könnyű sport kocsit.

2020. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 13 hónaposan ült utoljára babakocsiban, lányom 11.

Ha szükséges még, használtan vennék sport babakocsit. Párszor használtunk esernyőre csukhatót, nagyobb babával szerintem az a legideálisabb. Kiránduláskor/akármikor bőven elfér a csomagtartóban, kisebb üzletben is jól lehet cikázni vele. Azt hiszem Chicco volt amit kaptunk kölcsönbe, kényelmesnek láttam.

2020. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 khniki ***** válasza:
Szerintem még első gyereknél sem érdemes semmiből újat venni. Ruhákat kivéve. Mi inkább nagyon jó márkájú használt babakocsit vettünk, abszolút meg vagyunk elégedve. Kicsit kopott, de szuper használni és úgyis csak max 2 évig kell. Fölösleges lett volna 3x annyiért újat venni (vagy ugyanennyiért gyengébb minőségűt).
2020. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki egy éves kor után nem ültette a gyereket babakocsiba, az nem ment 300 méternél messzebb a következő egy évben?
2020. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!