Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok véleményt mondani a...

Fanni0317 kérdése:

Tudnátok véleményt mondani a coletto florino carbon babakocsiról és a Kunert lavadorol?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Coletto Florino Carbon babakocsit vettünk áprilisban születő kisfiunknak. Még ugyan nincs használatban, de egyelőre nagyon elégedettek vagyunk vele. Hatalmas a mózes része, ez nekünk nagyon fontos volt. A lengéscsillapítói nagyon jók és állíthatók. Nagy, felfújható kerekek vannak, így minden terepen elmegy szerintem. Magas kocsi, ami nekünk elsődleges szempont volt, nem akartuk hajolva beletenni és kivenni a babát.
2020. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod én május 27.-re vagyok kiírva és a coletto florino carbon lenne az álom babakocsi csak a mózes nagyon nagy és nem tudom hogy férne el panel lakásba 😀
2020. febr. 9. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem tárolhatóság szempontjából minimális a különbség a Coletto és más, kisebb, de nem túl kicsi mózessel rendelkező babakocsik között. Baba szempontjából viszont nagy a különbség, így szerintem akkor is megéri, ha szűkösebb a helyetek, hiszen egy kisebb kocsi sem foglal számottevően kevesebb helyet. 🙂
2020. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én kendőztem, de hamar jött a 2. és igy vettem egy babakocsit a nagyobbnak. (Ma is így csinálnám) Lényeg, olyan babakocsit vegyél amit egy kézzel is tudsz irányitani. A pénztárcádat pedig ne benne tartsd...
2020. febr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!