Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtok errol a gyerekulesrol...

Tudtok errol a gyerekulesrol velemenyt mondani? Cybex aura 9-36

Figyelt kérdés

Autosules vasarlas elott allunk es cybexet szeretnenk venni. Kulfoldon elunk, kb azzal kalkulaltunk, hogy atszamolva akar 80-100.000 ft is lehet. De most szetneztem a Brendon oldalan es ratalaltam erre az ulesre.


www.brendon.hu/Products/Details/88832


Vajon ez miert ennyire "olcso"? A cybexnek ez egy rosszabb ulese esetleg? Van ilyenje valakinek? Barkinek van esetleg barmi infoja rola? Itt kulfoldon nem kaphato egyebkent.


2016. aug. 24. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi most vettünk, ezt néztem én is, de végül a Pallas mellett döntöttünk. Az aura nem dönthető, magasság emelésnél csak a fej rész emelkedik (a pallassnál oldalával együtt). Az egész valahogy látványosan gagyibb. Az aurának nincsenek is töréstesztjei.

Én maximum 2. ülésnek választanám, pl nagyszülőkhöz.

2016. aug. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy le fognak pontozni mivel nem teljesen a kérdésre válaszolok. Igazából a figyelmedet szeretném felhívni a Cybex Juno 2 fixre 9-18kg (nekünk ilyen van). Dönthető, ára elfogadható, ADAC tesztje is jó.

Amikor még csak keresgéltünk azt javasolták, hogy biztonságosabb egy 9-18-as ülés mint egy 9-36-os.

2016. aug. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Koszi a valaszt mindkettotoknek!

Mindenkepp megnezzuk majd a boltban ezeket, beleultetjuk a gyereket, stb. Gyanusan olcsonak tunik az ules. Igazabol mi is a pallast neztuk ki eredetileg.

2-es, neked is koszi. Ez mindenkeppen igaz, hogy sokkal biztonsagosabb a 9-18as ules, mint a 9-36os ha mondjuk egy 9 kilos alig 1 eves gyerekrol van szo. Akkor nyilvan szoba sem jonne a pallas nalunk sem. De a mi gyerkkocunk mar 2 darab 0-18as ulest is kinott, most 2 eves. Mindenkepp olyat szeretnek vegre, ami nem csak par honapig jo. Egy 2 evesnek mar tokeletes szerintem a pallas is.

2016. aug. 28. 01:18
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Így van, mi is a 2,5 évesünknek vettük a pallast, aki a 9-18 kg ülését kinőtte, azt pedig a kistesó örökölte aki 9 hónapos.

2016. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!