Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hosszabb utra 6 hetes babanak...

Hosszabb utra 6 hetes babanak milyen autos ulest es hordozot erdemes venni, ami biztonsagos neki. Maximum 100-120 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Szules utan 6 hettel kell visszamennunk a ferjem miatt olaszorszagba, ott elunk es dolgozunk. Nagyon felek az uttol, autoval mennenk.
2020. febr. 18. 00:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen hosszú autóút baromság. Felnőttnek is kínzás, nemhogy gyereknek. Repülj. Akkor is ha lepontoznak, leszarom.


Az éjszakai autózas ötlete akár jó is lehetne, de gondolom az árokban sem annyira akartok kikötni, miután apuci bealudt a volánnál.


Egyébként a férj munkája miatt miért is kell a gyereknek is autóznia 12 órát?

2020. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%

11!


"ott elunk es dolgozunk". Nyilván ezért. Inkább azt a baromságot nem tudom felfogni, miért kell a gyereket Magyarorszagon szülni...

2020. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%

Nem mindegy nektek hogy miért kell utazniuk vagy hogy miért itt született a gyerek? Semmi közötök nincsen hozzá!! Komolyan nem értem, hogy miért olyan rohadt nehéz a kérdésre válaszolni anélkül, hogy kifejtenétek a véleményeteket AMIT SENKI NEM KÉRDEZETT! Nem a ti babátok, nem a ti családotok, semmilyen szinten nem releváns az, hogy mit gondoltok arról, hogy így utaznak, a tanácsaitokra pedig szintén a kutya sem kíváncsi... Miért fáj egyeseknek, hogy más idegen ember hogyan csinálja a dolgait, felfogni nem tudom.

Én a Cybex Sironat javaslom, sokáig jó, forgatható, magas minőségű, kategóriagyőztes ülés.

2020. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
37%

13!


Amikor valaki egy nyilvános oldalon kérdést tesz fel, azzal vállalja azt is, hogy az emberek megjegyzéseket tesznek az adott szituációra. Pláne, ha ilyesmi, mint ami itt felmerült. Javasolnak amúgy, hogy olvasd el az utolsó mondatot a kérdésben. " Nagyon félek az úttól, autóval mennenk". Magyaran nagyon nem akarja, amit megértek. Gyerek nélkül se mennék ennyit autóval. Nem biztonságos, nem kényelmes, max olcsó.

2020. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem is olcsó. A repjegy lenne mondjuk 10 ezer fejenként, ott meg mondjuk még ennyiért vonatozni kellene a reptértől, na bumm. A benzin meg matrica simán van ennyi.
2020. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%

15!


Nyilván sok a csomag is

2020. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
31%
16: ha ott élnek, akkor nyilván nem kell vinni az egész háztartást.
2020. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17!


De mivel itt szült, nyilván viszik a baba cuccokat is.

2020. febr. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
És mennyi cucca van egy babának? Egy babakocsi (amit ingyen feladhat a repülőre) meg egy kis bőrönd ruha?
2020. febr. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
55%

19!


Nem értem mi a jóégért kötözködsz velem. Miután kb minden épeszű ember repülne egy ekkora gyerekkel autókázás helyett csak azt tudom elképzelni, hogy rengeteg cuccuk van. Az én gyerekemnek anno 6 hetesen amúgy nem egy bőröndnyi ruhája volt. Plusz itt miután külföldön élnek, simán lehet hogy az összes létező rokon és barát megajandekozta oket valamivel, amit most haza kell vinni. De tovabbra is, ezek csak tippek, hogy miért kell nekik autózni.

2020. febr. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!