Lila babakocsi fiúnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon jó áron jutottam hozzá jó állapotban ehhez a babakocsihoz. Viszont nem tudjuk még fiú, vagy lány lesz, így delmerült bennem a kérdés, nem nagyon gáz ez a szín kisfiúnak? Nekem nagyon tetszik egyébként, gyönyörű színe van. [link]
2020. febr. 26. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez uni inkább.
2020. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Alapból nem választottam volna pont ilyet fiúnak, de ha lány után fiú gyerekem lenne, nem vennék azért másikat.
2020. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, alapbol en se valasztottam volna fiunak. De talan nem olyan gaz :) majd ha kiderul fiu lesz akkor maximum meggondolom hogy eladom es kesz :)
2020. febr. 26. 14:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz :)
2020. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez uniszex szin, en ilyen szinu csatos hordozot vettem a kisfiamnak
2020. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó fiúnak és lánynak is.
2020. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A jó babakocsinak nekem inkább típusa van, mint színe. Ha lehet, akkor persze egy rózsaszín virágos mintásba nem tennék fiút, de ha bevált a nagylánynál és drága, nem kezdenék el újat keresni csak a színe miatt. Amit találtál, az belefér mindkét nemű babának.

Mi elsőre pont emiatt egy barna, zöld mintás babakocsit vettünk. Akkor többen támadtak, hogy lányosabb kellene. Végül mindenki megértette, hogy egyszer akarunk jót venni és nem gyerekenként cserélni, ha másodszor ellenkező nemű lesz. (Ez be is jött.)

Szerintem a te választásoddal nincs gond.

2020. febr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma nincs a szinével akár lánynak, akár fiúnak lesz.
2020. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó ez, csak emiatt nem vennék másikat, más kérdés, hogy nekem pont nem tetszik ez a szín. Viszont mikor kisfiamnak vettünk babakocsit komolyan majdnem elcsábultam egy trópusi virágos mintásra. Végül szurket rendeltem.
2020. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!