Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti voltatok ebben a hejzetben?...

Ti voltatok ebben a hejzetben? 8 hónapos babàm semmien pozicióban nem szeret babakocsiban lenni😦megfordítottam a hordozót hàtha az lehet a baj h nem tud nèzelődni de az is csak egy darabig foglalja le

Figyelt kérdés
Arra gondoltam h lehet-e összefüggèsben azzal h felvan szokva?😕😕😕

2020. febr. 25. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Mi az hogy fel van szokva?

Nem lehet, hogy a hordozót nem szereti? Van a családban ilyen gyerek. Utálta. Sport részt nem probaltad? Lehet az jobban tetszene neki.

2020. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Napokban szereltem, fel a sport rèszt neki azzal.sem lett jobb.Az az oka annak h fel van szokva,h mostanàban sokat betegeskedett ès làza is volt ringattam ès úgy aludt.😕😕
2020. febr. 25. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Baratnom kislanya mar 2 honaposan se szerette a babakocsit. HA setaltak es kezbe vettek /hordozoba/ sokkal jobban tetszett neki, mert tobb ingert kapott, jobban tudta figyelni a kornyezetet.

Igy mindig hordozoval setaltunk meg ures babakocsival, amiben csak akkor maradt meg, ha elaludt, es befektettuk.

2020. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, voltunk. Nekem a kisfiam első 3 hónapjában nagyon jókat aludt a kocsiban, de ébren szinte mindig utálta. 6 hónapos korától volt igazán ezzel gond. 30-40 perc után sírni kezdett, ki akart jönni.

7 hónapos korában felraktuk a sport részt, háát😅 ebbe se bírja sokkal tovább. Egy rövid sétát kibír (max 45 perc) de azt is sokszor úgy hogy rágcsál közben.

Szerintem ez alkat kérdése. Az én kisfiam már 13 hónapos, és jár. Úgyhogy mi mar egyre kevessbbet használjuk a babakocsit.

Sok baba van aki nem rajong érte sajnos😏

2020. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönön a vàlaszokat.😆😆😆Megnyugodtam hogy nem csak èn vagyok ebben a hejzetben.😂😂😂
2020. febr. 26. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy 8 hónaposnak már lehet nem valami kényelmes a hordozó. Lehet ez a probléma.

Tud már ülni? Akkor mehet a sportrészbe, az kényelmesebb is, tágasabb is, jobb kilátás nyílik mindenre. ;)

2020. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felszereltem a sport rèszt úgy sem lett jobb.Szerintem alapból útàlja😕😕😕
2020. febr. 26. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!