Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akiknek 2 év körüli volt a...

Akiknek 2 év körüli volt a nagyteso, amikor megszületett a kicsi, hogy oldottatok meg a babakocsi kérdést?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a nagy is babakocsis meg.
2020. máj. 9. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Testvér fellépő. Olyan is van ami a nagynak olyan raülős, mint egy bico.
2020. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Testverfelleponk van, de nagyobb korkulonbseggel. En testverbabakocsit vettem volna, ha 2 ev a kulonbseg.
2020. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

21 hónap korkülönbséggel testvérbabakocsi.

Mi sokat használtuk.

2020. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
testvérfellépőn gondolkodom, 2,5 éves a fiam, bár még kivárok. Egyrészt most úgyse nagyon megyünk sehová, másrészt isten tudja hogy fog a kicsi viszonyulni a babakocsihoz (a fiamból kiindulva, aki utálta). 2 évesen se vettem volna testvérkocsit, de az hogy a te gyermeked milyen beállítottságú melyik jön be neki jobban, azt neked kell tudnod.
2020. máj. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

21 hó, akartam tesófellépőt, de végül valamiért elmaradt. A nagyobbik tök ügyesen gyalogolt, meg motorozott, de sokszor felállt csak a tolókar alá a vázra, meg felvettem a nyakamba. Na akkor sokan megnéztek, az tuti... :D

Tesóbabakocsi eszembe se jutott, nagy, macerás, annyit már nem ült volna benne, hogy megérje. Mielőtt megszületett a kicsi, tudatosan egyre többet járattam, és mondogattam neki, hogy a kocsi már a babáé lesz, simán vette az akadályt.

2020. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 év 4 hónap van a gyerekeim között, vettem tesófellépőt, de talán kétszer ha használtuk, én utáltam és a nagy sem állt rá. Futóbiciklivel jött mellettünk, vagy amikor már a kisebb kocsit, egy Peg Perego Pliko P3-at használtuk, akkor azon volt beépített fellépő, oda fel szokott állni.
2020. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Babahordozás?
2020. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23 hónap van köztük. A nagy imádta a babakocsit, de egy pillanat alatt elfogadta, hogy visszakerült a vázra a mózes rész és a kistesó használja ezentúl. Ő kapott testvérfellépőt,szereti, főleg, hogy így látja a kicsit is. Motorozni, sétálni is szokott, most vettük meg neki a futóbiciklit.
2020. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!