Hogyan oldottatok meg a babakocsi lepcson fel-le cipeleset ket kicsi gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Nem tul nagy korkulonbseg eseten erdekelne, hogy csinaltatok, mikor a nagyobbik mar jar onalloan, de meg nagyon lassan lepcsozik, a kicsi meg eppen megszuletett.


Erdekelne, hogy milyen babakocsitok volt, ami konnyu, es a kicsit bele lehet nyugodtan tenni ulnitudas elott, es fel-le lehet cipelni lepcson.


Oszi baba lesz a masodik. Mennyire nehez fel-le vergodni a lepcson a ket gyerekkel+a babakocsival, es a cuccokkal?


Olyanok valasza erdekelne ertelemszeruen, ahol nincs lenti tarolo. Hogy lehet ezt megoldani?


2019. máj. 21. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Autótok sincs? Volt ismerős, aki a csomagtartóban tárolta a babakocsiját jobb híjján.


Amúgy sztem kb sehogy nem lehet hosszútávon megoldani. fsz vagy 1. emelet még csak-csak... és amíg a kicsi elég kicsi és nem ficereg cipelés közben.

Nálunk simán a lépcsőházban hagyták a babakocsit legutóbb, le volt zárva biciklizárral és letakarva esővédővel. A lépcsőház zárt, elvben nem lehet baja, ha igen, akkor a lakók közül a hunyó valaki.

Mi pedig a kukatárolóra (ami a lépcsőház felé nyitott) ajtót rakattunk, az lett a babakocsitároló. Mondjuk most már minden más is van ott.

2019. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Mennyi lesz a korkülönbség?

Egyébként fordulóról fordulóra haladva. Legkísértem a nagyot, majd levittem a kocsit, majd megint mentünk ~15 lépcsőt a naggyal, najd megint...

Nem a legkönnyebb kocsink van, választhattunk volna jobban. A nagy féléves korában már ~20 kilót cipeltem.

2019. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi rám kötve, kocsit összecsukva egyik kézbe, tesó fogta a másik kezem (kellett, 2 év sincs köztük). Nagyon macerás, de ez van.
2019. máj. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi nem írtam hogy milyen kocsink volt, ez a része nem releváns, mert tesókocsi, és volt tárolónk viszont onnan is volt egy sor lépcső, a kicsit így is úgy is magamra kellett ez miatt kötnöm.
2019. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is a kicsit hordoztam olyan 4 hós koráig. Aztán ment ez a fordulós megoldás amit egy el}őtem szóló írt. Sajna ez van.
2019. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 3 gyermekem van 2 év korkülönbséggel. Az első tesónál egy nagyobb nehezebb kocsinak volt(kB 10 kg) majd beszartam a lépcsőn. A 3.gyereknél már valamivel könnyebb brevi babakocsink van. De mondom a hordozás a tuti.. Bár a lépcsősor így is úgy is szivacs!
2019. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Épp ezért nem volt soha babakocsink.

3. emelet, se lift, se tároló.

Mindkét gyerekem hordoztam.

2019. máj. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, meglatjuk, fogja-e szeretni a hordozast, a nagyobbikat hordoztam, de negy honapos koraban mar kivolt a hatam.
2019. máj. 23. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!