Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók

A kérdés

Hogyan oldottatok meg a babakocsi lepcson fel-le cipeleset ket kicsi gyerek mellett?

Nem tul nagy korkulonbseg eseten erdekelne, hogy csinaltatok, mikor a nagyobbik mar jar onalloan, de meg nagyon lassan lepcsozik, a kicsi meg eppen megszuletett.

Erdekelne, hogy milyen babakocsitok volt, ami konnyu, es a kicsit bele lehet nyugodtan tenni ulnitudas elott, es fel-le lehet cipelni lepcson.

Oszi baba lesz a masodik. Mennyire nehez fel-le vergodni a lepcson a ket gyerekkel+a babakocsival, es a cuccokkal?

Olyanok valasza erdekelne ertelemszeruen, ahol nincs lenti tarolo. Hogy lehet ezt megoldani?

máj. 21. 15:07  Privát üzenet  

A válaszok

Autótok sincs? Volt ismerős, aki a csomagtartóban tárolta a babakocsiját jobb híjján.

Amúgy sztem kb sehogy nem lehet hosszútávon megoldani. fsz vagy 1. emelet még csak-csak... és amíg a kicsi elég kicsi és nem ficereg cipelés közben.

Nálunk simán a lépcsőházban hagyták a babakocsit legutóbb, le volt zárva biciklizárral és letakarva esővédővel. A lépcsőház zárt, elvben nem lehet baja, ha igen, akkor a lakók közül a hunyó valaki.

Mi pedig a kukatárolóra (ami a lépcsőház felé nyitott) ajtót rakattunk, az lett a babakocsitároló. Mondjuk most már minden más is van ott.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont máj. 21. 15:15 Privát üzenet

Mennyi lesz a korkülönbség?

Egyébként fordulóról fordulóra haladva. Legkísértem a nagyot, majd levittem a kocsit, majd megint mentünk ~15 lépcsőt a naggyal, najd megint...

Nem a legkönnyebb kocsink van, választhattunk volna jobban. A nagy féléves korában már ~20 kilót cipeltem.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont máj. 21. 15:36 Privát üzenet
Kicsi rám kötve, kocsit összecsukva egyik kézbe, tesó fogta a másik kezem (kellett, 2 év sincs köztük). Nagyon macerás, de ez van.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont máj. 21. 15:46 Privát üzenet
Bocsi nem írtam hogy milyen kocsink volt, ez a része nem releváns, mert tesókocsi, és volt tárolónk viszont onnan is volt egy sor lépcső, a kicsit így is úgy is magamra kellett ez miatt kötnöm.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont máj. 21. 15:50 Privát üzenet
Szia! Nálunk is a kicsit hordoztam olyan 4 hós koráig. Aztán ment ez a fordulós megoldás amit egy el}őtem szóló írt. Sajna ez van.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont máj. 21. 22:17 Privát üzenet
Utolsó vagyok. 3 gyermekem van 2 év korkülönbséggel. Az első tesónál egy nagyobb nehezebb kocsinak volt(kB 10 kg) majd beszartam a lépcsőn. A 3.gyereknél már valamivel könnyebb brevi babakocsink van. De mondom a hordozás a tuti.. Bár a lépcsősor így is úgy is szivacs!

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont máj. 21. 22:19 Privát üzenet

Épp ezért nem volt soha babakocsink.

3. emelet, se lift, se tároló.

Mindkét gyerekem hordoztam.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont máj. 22. 09:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, meglatjuk, fogja-e szeretni a hordozast, a nagyobbikat hordoztam, de negy honapos koraban mar kivolt a hatam.

# 8/8Időpont máj. 23. 15:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2 év korkülönbség mellett nektek bevált a testvérbabakocsi?
Miért Stokke babakocsi mellett döntöttetek?
Miért döntöttél a hordozás/babakocsi mellett?
Ti melyik babakocsi mellett döntenétek?
Érdemes 20-21 hónapos kórkülönbség mellett testvérbabakocsit venni?
Touragoo Track babakocsink van. Tegnap fiam (1 éves) benne ült. Észre vettem hogy nincs rajta a kupola rögzítő csavar a kocsin, fiam mellett volt a kocsiban. Megijedtem hogy...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babakocsik, hordozók rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!