Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi babakocsiról? (link)

Figyelt kérdés
[link]

#Quinny #Hubb
2020. máj. 20. 22:27
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:

kifejezetten nem tetszik a stilusa, ezert meg sem nezem a parametereit. nem jon be, nekem csunya, oreges.


de masnak lehet szep.

2020. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2020. máj. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
Biztosan praktikus és nagyon masszívnak is tűnik, meg brutál nagynak és nehéznek. Az, hogy kinek mi a szép, tetszetős az erősen szubjektív. Márka tekintetében egyébként szeretem a quinnyt. Az ára elég borsos, ennyiért én tuti nem ezt venném, de én a saját szempontjaimat nézem, neked is ezt kellene tenned.
2020. máj. 21. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:

Ikerkocsinak? Vagy mononak?

Ha csak 1 gyereknek: be se férne a liftünkbe :D. Máshol se lehet túl egyszerű manőverezni vele, Nehéz is. A kagylóülés kényelmetlen.

Biztos nem kéne ingyen se, mert csak szenvednék vele.

2020. máj. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
Nekem viszont nagyon tetszik, volt is Quinnym, de azt a modellt még soha nem láttam. A kosara először furcsa volt, de megnéztem a videot és nagyon praktikusnak tűnik, a kismotor tuti belefér. Családi házba simán megvenném, emeletesbe, ahol nincs normális tároló nem. Volt sima és kagylóüléses kocsim is, nekem a kagylóval sem volt gondom, a gyerekek sem ordítottak benne, a sima dönthetősben viszont mindig lecsúsztak, amíg kisebbek voltak.
2020. máj. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, jo az a nagy kosár, ha babakocsival jársz rendszeresen bevasarolni vagy sok cuccot cipelsz akkor praktikus.

Viszont én ilyen drágát nem vennék, de ez persze egyéni.

2020. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
2 babának lenne, és nem társasházban lakunk így nem kell aggódnunk a lift miatt.
2020. máj. 22. 17:38
 8/49 A kérdező kommentje:
(de nem ikreknek)
2020. máj. 22. 17:53
 9/49 anonim ***** válasza:
Akkor teljesen jó. Még mindig odavagyok a nagy kosártól. Ha lett volna ilyen, amikor nekem volt kisbabám, befutó lett volna, amúgy is Quinny mániás vagyok.
2020. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
És hova rakod a 2. gyereket?
2020. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!