Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a velemenyetek errol a 3...

Mi a velemenyetek errol a 3 kereku JEEP babakocsirol? (video link)


#babakocsi #kereku
2014. ápr. 16. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2014. ápr. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem baj, h nagy és nehéz, akkor tök jó. Tetszik.
2014. ápr. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom megállapítani, hogy nézhet ki, részleteket mutat csak, egyszer sem mutatja meg egyben, csak mikor már csukja össze....
2014. ápr. 16. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van kepen.


A sulya nem gond. :) kerhetnek indoklast is? Nektek mi az ami tetszik/nem tetszik benne??? Koszonom

2014. ápr. 16. 07:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik! Jó nagy, masszív babakocsi. Kényelmesnek tűnik. Magyarországon lehet kapni?

33 hetes vagyok, és nagyon megtetszett! Vennék ilyet!

2014. ápr. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Videóról nem tudom eldönteni, hogy milyen egy babakocsi, esetleg a küllemét, hogy tetszik-e. De nekem már az elején feltűnt, hogy a babakocsi első részét amikor mutatja, mintha valami nagyon gagyi műanyag lenne. Nekem nem tetszik, hiába van benne ezer extra (pl. mp3 lejátszó, vagy mi, nem is értem.) A 3 kerekű kocsik jók, de ez nem tetszik. Mi ABC Design babakocsit vettünk és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Sok ismerősöm, akik Quinny meg más márkás és drágább kocsit vettek, később elégedetlenek voltak, mert lötyög és zörög és laza a babakocsi, olyan mintha szét akarna esni. Nyugodtan menjetek el több helyre, nagyobb áruházakba és nézz meg több babakocsit, élőben is. Told, csukd össze, stb. egyébként a mi babakocsinkról is néztünk videót és azt is úgy mutatja, hogy jaj de könnyű összecsukni, meg kicserélni az ülést, de azért a való életben sokkal nehezebb...
2014. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem nem ilyen, de hasonlo haromkerekum volt, van. valoban nehezek, de nekem ez nem volt szempont. viszont hatalmas kerekek miatt konnyu tolni. nagy a bevasarlokosar resze, a babyhordozot konnyen fellehetett ra pattintatni, az osszecsukassal sem volt gondom soha. ha megegyszer pici babam lenne akkor is ilyen nagy babakocsit vennek! :-9
2014. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézem a képeket... aha... de nem vili, hogy előrefele utazik benne a gyerek, és erre rá lehet tenni egy babakosarat, amiben viszont háttal utazik?...

Vagy hogy van az a háttal-kosár?....

Rárakjuk a kormányra?


Nekem kizárt, hogy előrefele utazóba tegyek egy gyereket, nem látja a rokonát, hanem toljuk előre bele az idegenek láberdejébe??.... Ijesztő lehet így utazni egy kisgyereknek!!!!

2014. ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!