Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » égő így öltözni babakocsi...

égő így öltözni babakocsi mellé utcára? (link) csakk mert inden más anyuka ilyesmiben van (link)

Figyelt kérdés

nekem van "A" vonalú és egyenes vonalú szövetkabátom,anno szőke voltam (egyenlőre nem merem visszafesteni, mert anyaként babakocsival, önkormányzathoz menve, vagy egyéb helyekre, olyan érdekesen érzem amiatt magam, hogy mások másmilyenek, magyarán vegyülni próbálnék, de valahogy nem vagyok önmagam.

a kabátaim ilyesmik(csak nem feltűnő gombokkal):

[link]


[link]


a hajam ilyen volt,amit szeretnék vissza, de erősen meggondolom:

[link]



most így néze ki kb

ilyen kabát:

[link]


ilyesmi haj, csak rövidebb:

[link]



hogy vegyüljek a sok pufis kabátos, hétkönapi kinézetű anyukák közé

nem aarok feltűnést az utcán..


túlnyomóan ilyeneket látok pl.:

[link]


[link]


2015. febr. 13. 18:38
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

röviden


érdekes lenne elegánsan öltözni babakocsi mellé?

2015. febr. 13. 18:41
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Öltözhetsz elegánsan, ha neked az tetszik, de semmi baj a pufi kabátos, hétköznapibb viseletekkel sem.
2015. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
64%
A 4. linken levő kabát tini lányoknak való. Babakocsi mellé nem kell "kiöltözni". A babasétáltatás nem divat bemutató.
2015. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%
Én nem a babakocsihoz öltözöm ( bár apósom talpig zakóba tologatta az unokát senki nem nézet rá furcsán. Nem is értem mindenki öltözzön úgy ahogy szeretne. Furcsa csak akkor lenne ha így menne le az anyuka focizni a fiával vagy a játszótére.
2015. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

2.link ez lenne

[link]

2015. febr. 13. 18:48
 6/33 anonim ***** válasza:
96%
Öltözz úgy ahogy neked jó. Amiket belinkeltél nem elegánsak hanem divatosak, de nincs velük semmi gond.
2015. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
a 4.links kabát nekem hosszabb derékrésszel és feketében van, amit nem találtam hirtelen linkelni
2015. febr. 13. 18:49
 8/33 anonim ***** válasza:
94%
Moat mit foglalkozól másokkal??
2015. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%

Én semmi különbséget látok babakocsis és nem babakocsis anyukák/nők öltözéke között; ki így, ki úgy öltözik. Nekem van szövetkabátom, és vastagabb is, általában az időjárás határozza meg,h melyiket veszem fel. Ugyanezeket/ilyeneket hordtam régebben, a babám születése előtt is. Egyébként amiket belinkeltél, nem azok klasszikus pufi kabátok, amiket azért öltenek magukra nők,h takargassák súlyfeleslegüket.

Annál meg azért jobb az önértékelésem,h azért öltözzek másképp, azért ne legyen szőke a hajam, h elvegyüljek. Mindig is úgy néztem ki, ahogy én jól éreztem magam, sosem éreztem magam égőnek. Úgyhogy ez az "égő dolog" egy teljesen szubjektív dolog; vki vállalja magát, vagy nem.

2015. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
98%
Még sosem hallottam olyat, hogy a babakocsihoz kellene öltözni...
2015. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!