Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mely babakocsi valt be nektek...

Mely babakocsi valt be nektek ujszulottkortol?

Figyelt kérdés
Sportkocsi otletem van, de a kezdo babakocsinkkal nem igazan voltam elegedett elozo babanal.

#babakocsi #Kinti altatas
2020. jún. 16. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Egyik se :D Utált babakocsizni hónapokig, csak kendőben lehetett vele kimenni :D
2020. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem mi értelme a babakocsinak. Minden szempontból rosszabb, mint egy hordozó.
2020. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Én imádtam az újszülött kort, és egyben a babakocsizást is.

Nekünk ilyen van, és imádjuk:.

[link] (cashmere és 6 részes csomag)

2020. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy mi értelme a babakocsinak?? :D ha sétálni akarok vele, hordozóba rakjam? Vagy ha muszáj elmennem vásárolni vele, akkor is kézbe vigyem a hordozót? Vagy kössem magamra állandóan? Nem is értem, ha neked nem kell, ne vegyél, másnak lehet hasznos.
2020. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bejott a hauck sunny. Csatlakoztatható rá hordozó újszülötteknek, de a sportrész is fokozatmentesen dönthető. Vizszintesig. Kicsi, könnyű, egy kézzel könnyen irányítható eddig minden terepen kiváló volt. És nem is drága. Meg hordozoval együtt is 100 körül van.
2020. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#2 nem minden baba szereti a hordozokendot plusz van amelyik szeret elterulni egy mozeskosarban es ugy alszik 2 orat, ezt elore nem lehet tudni. Tervezek kendot venni de most babakocsitipp erdekelne.
2020. jún. 16. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a Cam Taski vált be.

Imádtam! Bár 3in1,de könnyű, könnyen összeszerelhető, könnyen tisztítható, bármilyen terepen tolható.

Lányom 9 hónapos volt, amikor másik sport kocsira cseréltük, de nem maradt meg az új babakocsiban, így még elég sokáig használtuk a Cam sport részét. (az egyetlen bajom az volt vele, hogy nem lehetett vízszintes dönteni, mert a lábtartót nem lehet lehajtani,de lánykám féltett lábbal is hatalmasakat aludt benne)

2020. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 vivienne: válasza:
100%

Én vagyok a te embered... :D Két gyerek, öt babakocsi. És nem, nem a gagyi márkák, amiket az ember 3 havonta cserélget, mert gyűlöli cipelni, tolni és kényelmetlen is.

Először beleestem abba a hibába, hogy úgy vásároltam babakocsit, hogy meg sem néztem, nem mértem fel, hogy hol fogjuk használni, mik a fontos szempontok. Így megvettem a már évek óta "szerelemkocsit", a Stokke Xploryt. Hát na. :D Szépnek szép, ez tény, de sok esetben használhatatlan volt. Az akkori környékünkön sok volt a macskaköves rész, nagyobb patkákkal és az bizony kihívás volt a babakocsinak. A sportrészt sem szerettük, nem volt meg az a lenti nagy tároló, így sokszor bajban voltam a pakolással is, ha mondjuk csak sétálni akartunk, nem autóval járkálni. Azt olyan 5/10-re értékelném.

7 hónaposan váltottunk a Trailzre, ami már fényévekkel jobb volt és szerintem ha nem jön ki a Cybex egy rosegold babakocsival, a Trailzt nyúznánk még most is. Tágas és kényelmes volt, tolni is sokkal jobb volt, sosem tűnt instabilnak és bátran pakolhattam is bele. 8/10

Kellett egy könnyebb babakocsi is utazásokhoz, reptéren rohangáláshoz, arra a Bugaboo Bee-t vettük. Minőségi kocsi, könnyebb, mint a fent említettek és kisebb is. Szeretjük nagyon, Nr.1 utazós kocsink és simán jó mindennapi használatra is (pl. Victoria Beckham is ilyet használt anno :) ). 10/10


A második babát kis korkülönbséggel vállaltuk, 25 hónap van közöttük. Igaz, hogy a nagyobb lányunk már nem aktívan babakocsis, simán sétál velünk, de azért még elő-elővettük és úgy voltam vele, ha itt lesz a pici is, aki csak babakocsiban van, biztos ő is benne akar majd ülni. Így vettünk egy Bugaboo Donkeyt tavaly, de az ikerbabakocsi, így többet nem írnék róla.

Egyesnek a Cybex Priamot választottam, és imádom. Úgy érzem, hogy számunkra ez "A Babakocsi", nagyon jó minden szempontból és a kinézete is csodálatos szerintem. Ez egyértelműen 10/10. Minőségi, kényelmes, praktikus és strapabíró.


Szóval a tapasztalataim alapján a top3 az a Cybex Priam, Bugaboo Bee és a Stokke Trailz. Mind jó, mindet szerettük és tényleg lehelletnyi különbségek vannak közöttük.

2020. jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!