Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ezek közül szerintetek melyik...

Ezek közül szerintetek melyik a legjobb babakocsi?

Figyelt kérdés

Ajánlást nem kérek hogy pl. X babakocsi ennél sokkal jobb...


[link]

(mózessel)


[link]

(mózessel)


[link]


[link]

(kár hogy nincs fekete vázzal...)


[link]

(matt balck+színben passzoló lux mózessel+ 20 nautical blue)



2020. jún. 12. 20:18
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
75%

Xplory egy 💩

Trailz ok de ennyit nem ér

Cameleon egy ronda gnóm és messze nem ér ennyit

Britax jó de nagy, nehéz és ocsmány

Én a Priamot venném de ezt már szerintem hatszor megválaszoltam a kérdéseid alatt amiket feltettél erről a kocsiról (hacsak te nem az Xplorys vagy aki arról tett fel 6 kérdést)

2020. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Ez az első ilyen témájú kérdésem.
2020. jún. 12. 20:53
 3/59 anonim ***** válasza:
53%
A draga kocsik miert mind ilyen rondak? :D
2020. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

Rondák?

Szerintem szépek, de hát ízlések és pofonok...

2020. jún. 12. 21:10
 5/59 anonim ***** válasza:
27%
Nem értek a babakocsikhoz, de ti mégis mit képzeltek magatokról, amikor ilyeneket írtok egy idegennek? :O :O Mi ez, az óvoda? :O Mélységesen megdöbbentem a színvonalon. Azt hittem, ide felnőtt nők, anyák járnak beszélgetni! :( Szánalmas kommunikáció, alpári stílus.
2020. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
78%

Velemenyt kapott.


Te meg velemenyt sem irtal a kerdesre.

2020. jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
😩😓
2020. jún. 12. 23:42
 8/59 anonim ***** válasza:
80%
Még ha csak rondák lennének, de többségük ingyen se kellene 😂, mert funkcionalitásban nem hozzák azt a szintet, amit várok egy kocsitól. Xxl Spf50 kupola, széles-magas nem kagylós ülés, 10 kg alatt, szellőző mágneses záródással, swing away bumper bar, egykezes döntés, egykezes zárás - egy részben, megfordítható, jó felfüggesztés, allterrain kerekek... Még a Priam áll a legközelebb, de miért "e" verzió? Hegyen laktok?
2020. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
0%

Én nem cifráznám jobban, mint ez a kocsi:


[link]


Bőven elég.

2020. jún. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Bugaboo cameleon van. Élesben eddig csak kétszer használtuk, mert nemrég született meg a kislányom. Nekem tetszik, könnyen irányítható, nem nehéz, nagy a mózes és hasznos, hogy a kupola extra nagy, a babámnak is tetszett benne a séta.

Mi használtan vettük, 2018-as modell. Én előtte sokat kutakodtam, hogy milyen babakocsi legyen, csomó videót néztem különböző kocsikról, engem meggyőzött, ráadásul csak jókat olvastam róla (bár inkább külföldön elterjedtebb).

A kagyló üléstől tartottam/tartok picit, hogy majd bejön e a kislányomnak, de hát ez lutri, van baba aki nagyon szereti.

A másik “versenyző” nálunk egyébként a fentebb linkelt Joie volt csak másik modell, a Joie Versatrax.

2020. jún. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!