Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Besafe izi comfort x3 milyen...

Besafe izi comfort x3 milyen magasságig jó? Meddig használtátok?

Figyelt kérdés
A gyerekem 12-13kg 80cm 1éves,azt mondta a telefonon az eladó hogy 4 éves korig jó. Mekkora a max magassága,meddig használtátok?
2020. jún. 19. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Izi combi x3-unk van. 4 éves volt az unokahúgom mikor még kényelmesen elfért benne. Olyan 105 centiig biztos jó. Fiam most 94-95 centi 2,5 éves múlt még hosszra teljesen jó neki.

Én nagyon szerettem, a tesó fogja megkapni. Viszont ha van lehetőséged ültesd bele a gyereket. Az én 2,5 évesem 12 kiló, nem egy husis darab, de nem sovány. Ha 1 évesen a te gyermeked is ennyi kiló körül mozog nehogy szűk legyen neki, nem is most nyáron, hanem majd inkább télen. Én sokat kínlódtam még kabát nélkül is, hogy biztonsággal meg tudjam húzni a csatokat. Ettől függetlenül egy nagyon jó ülés.

Ha esetleg gondolkodsz másban akkor tudom ajánlani a Cybex pajzsos üléseit is.

2020. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! A combi valamivel nagyobb azt olvastam. Most ülés nélkül maradtunk ezért nem tudok gyerekkel menni,max kicserélik bekünk.

A Cybex...vettem juno fixet...most megy a bolttal a levelezés mert a gyerek menetközbe kitolta a pajzsot

.ott kaptam szívrohamot..öv feszes de a pajzsot egy laza mozdulattal kihúzom...valszeg selejtet kaptunk.

2020. jún. 19. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ugyanez van. 1 évesen 80 cm 12.5 kg volt a fiam. Most másfél éves és kb 13-14kg, még kényelmes neki. 9 hónapos kora óta használjuk.

Télen én le szoktam venni róla a kabátot, be van fűtve annyira a kocsi, hogy ne fázzon.

Szerintem nagyon jó kis ülés, bátran ajánlom.

2020. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13-14kg és 86 cm*
2020. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak sidenote, de azt érdemes tudni, hogy ha nem veszitek le róla a kabátot, akkor szinte semmit nem véd a gyerekülés.
2020. jún. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!