Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A babakocsit mennyi idős...

A babakocsit mennyi idős korig használtátok? Miután stabilan járt már a baba használtátok még?

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Másfél éves koráig, mert utána már nem lehetett bent tartani, fel akarta fedezni a világot. Sosem szerette, mindig ment volna.
2019. nov. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb mi is másfél-2..

Nyáron tanult meg járni kb 15 hónaposan, télen még elővettük a hidegekben de nem akart benne maradni sokáig, jól megedződött sokszor a karunk a cipelésében, főleg ahogy a férjem hozzászoktatta :)

Tavasszal már ritkábban kéretzkedett fel, jött a kismotor aztán a futóbicikli séma.

2019. nov. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel nincs autónk, tömegközlekedünk, így használtuk jóval utána is.

1,5 évesen indult el, utána a 2. születésnapjáig még heti szinten többször kellett, csak a közeli játszótérre mentünk gyalog. Utána már havi 1-2 alkalommal használtuk, ha messze mentünk és a 3. szülinapja előtt egy hónappal ült benne utoljára.

Őszintén szólva, utána is jól jött volna, mert messzebb költöztünk és két átszállással hordtam tornára és úgy legalább neki lett volna helye a buszon és nagy pocakkal nem kellett volna cipelnem, amikor hazafelé elaludt... de addigra eladtuk.

2019. nov. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nagyobb gyerek 21 hónapos koráig ült meg benne ha mentünk valahova. Korábban 14-15 hónapos korában se ült bele ha nem mentünk sehova, csak mászkálni a környéken céltalanul illetve játszótérre. A kicsinél aktívan 1,5 éves korig használtuk (igaz játszóterre azért nem...) és 2 éves kora óta szinte sose. Hosszabb útra autó van vagy busz úgyis de a babakocsi megvan, pl állatkertben beleültettük szeptemberben, júliusban volt 2 éves.
2019. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy 8 hónapos koráig 🙄
2019. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A nagy 2in1 babakocsit kb 20 hónapos korig, de a végén nagyon keveset.

2 évesen mentünk külföldre nyaralni és az esti korzózáshoz, csavargáshoz, tengerpartra lecuccoláshoz vittünk esernyőkocsit, ami nagyon jól jött. Este nem is biztos tudott volna annyit gyalogolni, plusz féltem hogy a tömegben elkeveredne. Szerencsére imád babakocsizni. Azóta nem igen használtuk. 1,5 évesen indult el stabilan.

2019. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 éves elmúlt már mikor próbáltuk elhagyni... Hát gyakran vittem kézben mert neki fáradt volt a lába, vagy hisztizve húztam haza, de futóbicóval is ugyanezt eljátszotta. Aztán terhes lettem és nem volt kérdés, hogy veszünk egy testvérfellépőt a babakocsinkra. Jól tettük, bár néha azon is fáradt állni, de azért már nem cipelem.
2019. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!