Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen a Lorelli daisy set...

Milyen a Lorelli daisy set szerintetek?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy rengeteget megyünk kocsival és nem szeretnék drágára beruházni. Ha véletlenül használnom kell, az nagyon ritka alkalom, amíg az utcában meg tolom egy kört, vagy a városban, szerintem csak nem esik szét. Nade hallottam már, hogy ilyen olyan gyatra az anyaga, meg hogy első nap szét fog esni, stb. Csak neten láttam és a képeken elég elfogadható, tehát nekem nem ciki. De élőben is így néz ki? A Black circles változatot venném, a férjem mondja hogy vegyünk kicsit mégis drágábbat. Nem azokhoz kérem hasonlítani, amik 100.000 Ft-os babkocsik, mert én is látom, hogy nincs mózese, meg st. Hanem a kérdés, hogy ez élőben tényleg szinte vállalhatatlan kinézetű??? Légyszi olyan írjon, aki látta, vagy akinek van.

2020. jún. 23. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha azt mondom, hogy játékkocsi minőség akkor lehet, hogy hazudok ugyanis szerintem a Smoby Quinny játékbabakocsija túlszárnyalja minőségben.

Lorellit ne, ha nem akarsz magadnak bosszúságot minden napra. Vegyetek akkor egy sima vízszintbe dönthető kisebb sportkocsit ami olcsóbb pl CBX Etu, Joie Litetrax, Cybex Eezy S, Peg Perego Tak, GB Qbit stb. Ezerszer jobban jártok, mi is egy vízszintbe dönthető sportkocsit használtunk és ez így teljesen megfelelt.

2020. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez úgy ahogy van egy rakat kaki, a Lorelli babakocsik nagyon rossz minőségűek arról nem beszélve hogy ha sokat fogtok autózni akkor mondj el egy imát minden út előtt mert ebben a gagyi autós hordozóban tuti ott marad a gyerek egy esetleges balesetnél... Inkább ruházzatok be egy normális hordozóea és mellé egy olcsó sport babakocsira ami vízszintig ledönthető ha mózesre már nincs keret.
2020. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, lehet én fogtam ki jót, de három évig nyúztuk a Lorelli Foxy kocsinkat és még továbbb is adtuk, nagyon szerettem és sétáltunk szinte naponta.

Igaz, 11 év van a két gyerek között, a nagyobb gyerek behemót nehéz kocsijához képest, amit 2000-ben használtam a Lorelli nekem megváltás volt 4 éve.

Persze, vannak 100x jobb minőségűek, de azért az túlzás, hogy ennyire legagyizzák. Mihez képest? A 300ezreshez képest biztos az.

2020. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, hogy javult-e a minőség azóta, de én pár éve toltam Lorellit. Nem az enyém volt ugyan, sok tapasztalatom nincs vele, csak pár száz méter, de valami botrány volt. Így megértem azt, hogy valaki játékkocsinak nevezi. Tényleg olyan volt. A gyerek is behányt benne, pattogot, zörgött, csattogott. Uhh.

Arra meg ne adj, hogy a boltban kipróbálod nulla súllyal, padlószőnyegen tologatva. Ott minden jó. Még arra a kevés használatra sem venném meg, amire neked kéne.

2020. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
5 éve használunk egy Lorelli kocsit, a 4. gyerek nyúzza és tökéletes. Soha semmi baja nem volt, pedig mindenféle terepen tolom heti 5x egy órát minimum. Néha ketten is ültek benne. Mi teljesen meg vagyunk elégedve vele.
2020. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Legyen szives az írjon, aki vett ilyet és használta is, illetve aki látta élőben, hogy milyen a kinézete. Esetleg priviben e-mail cím csere és küldene egy fotót is. A zöld ment azért mindenkinek, köszönöm a válaszokat
2020. jún. 23. 12:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én próbáltam élőben, de nem vettem meg mert tényleg olyan rossz volt a minősége (kb. szerintem ha 3 hónapig bírja...)

Én helyette Cybex eezy s twistet vettem. Sokkal jobb minőség, és kisebbre is csukható. Ráadásul az ülése is megfordítható anélkül, hogy levennéd a vázról az ülőrészt. Igaz, egy kicsit drágább, de hidd el nekem, sokkal jobban járnál vele, mint a Lorellivel.

Most egyébként pont akciós a Brendonban.☺️

Szerintem menjetek el és nézzétek meg.

[link]

2020. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megrendeltem egy másikat, ami árban dupla annyi, és elvileg mindent tud, az már csak jó lesz. Mamakiddies 90 ezer, a hordozó is a vázra tehető és a tolókart szemből és háttal is tehetem, mózessé is alakítható, van hozzá sok tartozék is, meg pluszba vettem még hozzá esernyőt is. Elolvastam egy csomót részletesebben, de talán ez volt a legjobb úgy, hogy nem adok ki 200 ezret. Emelgetnem nem kell, családi házban lakunk, és minden rokon is. Autóba meg csak beférnek ezek is. Nálunk a közelben nincs Brendon, megszűnt már nagyon régen.
2020. jún. 23. 21:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Mamakiddies azért jobb a Lorellinél. Volt szerencsém ahhoz is. Szerintem a célnak megfelel.
2020. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!