Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetetek a beagyazódást...

Szerintetetek a beagyazódást éreztem?

Figyelt kérdés

25én voltunk együtt,27én volt az ovulációm,március 5-6án görcsölt,szúrkált a hasam,és azóta is sokszor van "mindjárt megjön" érzésem,néha fáj a derekam is,melleim érzékenyek,fáradékonyabb is vagyok, de ugye a pms tünetei is hasonlóak. Elvileg ez a 10.dpo, szerdán 13án kell megjönnie. Van aki hasonló tünetekkel terhes volt? Szerintetek a beagyazódás miatt voltak ilyen fájdalmaim? Tudom hogy pár nap múlva a teszt megmondja,de érdekel.

Köszi előre is.


2019. márc. 9. 13:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem voltak hasonlo tuneteim es a 9dpon halvany pozitivat teszteltem, most vagyok 5+3hetes
2019. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Én még várok a teszteléssel,de kiváncsi vagyok :-)
2019. márc. 9. 13:59
 3/26 anonim ***** válasza:

Nekem 4.én kelett volna megjönnie +-1 nap

1x 1x pár vércsepp még pecsérelőnek se nevezném.. Nekem is Eggyik pillanatban olyan érzésem van mintha megjönnie a másikba meg mintha fel lennék fázva (de nem) a melleim nekem is érzékenyek

Még nem teszteltem!!

Szorítok neked 🙂

2019. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Várd meg a mensi napját és utánna tesztelj ha nem jön meg☺️
2019. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ugyan ilyen tüneteim vannak,plusz fehér folyásom is volt egy kicsi!🙂

16-án nem várom a mensit!

Kiváncsi vagyok én is,de majd csak 17-én tesztelek!

Szoritok neked!

Majd jelezd,a teszt eredményét!😍

2019. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszi, én is szorítok Neked :-) majd jelentkezem a teszt után
2019. márc. 11. 14:05
 7/26 anonim ***** válasza:
Rendben! 😍
2019. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
25%
Sziasztok!Én is hasonló cipőben járok.Szerencsémre én megérzem a peteérést így én is valahogy peteérés után lehettem együtt a párommal.Úgy a 7-8-9 napokon kezdődött a hasszúrka,tompa,majd erősebb megjön érzés.kisebb elviselhető görcsökkel.A menstrum körülbelül még 10 nap múlva kell mejöjjön,így elég bíztató a helyzetem :) Izületi fájdalmaim felerősödtek,és a mai napot konkrétan átaludtam.Szerintetek?Annyira reménykedem hogy a babókánk lesz aki odabent rendezkedik.
2019. márc. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
50%

Az utolsó voltam.

Szerintetek így,ennyivel a mensi előtt mikor érdemes teszteljek leghamarabb?

Egyébként meg minden babára vágyónak drukk!! <3

2019. márc. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Koszonom kedves kerdezo, drukkolok neked is!

Utolso valaszolo, nekem 7 napal a nemvart elott halvany pozitiv lett egy 5os erzekenysegu teszt(ezen irta is hogy 8 nappal menstruacio elott kimutatha) Szerintem egy 10es erossegu teszt 4napal a nemvart elott kimutathatja a terhesseget.

Drukkolok neked hogy jok legyenek a megerzeseid. Nalam beigazolodtak a tul korai tuneteim es a sejtesem hogy sikerult, most 6 hetes vagyok.

1es voltam

2019. márc. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!